Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Która para ma szansę na miłość?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Player.pl
Magdalena Chorzewska

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Eksperyment śledzony jest przez tysiące osób, a właśnie emitowany jest 7. sezon eksperymentu. Kto ma szansę na miłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kulisy programu

W eksperymencie w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" biorą udział osoby, które poszukują miłości, ale nie mogą stworzyć relacji w normalnych warunkach. Jak wyglądają kulisy powstawania programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Każda para ma swoją ekipę, która towarzyszy parze, pokazuje takie prawdziwe życie tej pary. Im więcej materiału o takiej parze, tym bardziej taka para daje się poznać ludziom, tym bardziej ludzie darzą ją sympatią - powiedziała psycholożka Magdalena Chorzewska w rozmowie z dziennikarką Player.pl

Wspomniała także, że ważna jest prawda o parach i życie normalnie, pomimo tego, że jest się w programie.

- Zawsze zachęcam uczestników do tego, żeby współpracowali i pokazywali prawdę o sobie. Bez gry, bez udawania, bez umawiania się - dodała.

- To nie jest konkurs na najlepszego uczestnika. To jest badanie, które ma dobrać ludzi. Nie macie się prezentować najlepiej, macie się prezentować prawdziwie - powiedziała Karolina Tuchalska-Siermińska, psycholożka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - kto ma szansę na miłość?

Agnieszka i Kamil, Dorota i Piotr, Patrycja i Adam to uczestnicy nowej edycji. Zostali dobrani przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Która z tych par ma największą szansę na miłość?

- Za każdego z nich trzymam bardzo mocno kciuki. Zarówno badań, jak i udziału w eksperymencie. My już wiemy jak historie się potoczyły. Natomiast dla mnie nie ma tak, że ktoś jest ważniejszy, bardziej wyrazisty - powiedziała Tuchalska-Siermińska

- Ci wszyscy ludzie są bardzo różni od siebie i każdy jest w pewnym sensie zaskakujący - powiedziała Magdalena Chorzewska.

I dodała:

- Nie chce zdradzać szczegółów i przez przypadek powiedzieć za dużo. Jeżeli chodzi o te nasze trzy pary, to mamy do czynienia ze spokojną, wrażliwą Dorotą, męskim spokojnym Piotrem, trochę szaloną parą Patrycją i Adamem i Agnieszka i Kamil, gdzie wszystko jest zgodnie z planem. Dzięki temu, że mamy tak różne pary, widzowie mogą odnaleźć w nich siebie.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Player.pl

Źródło zdjęcia głównego:  Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości