Gwiazdy

Gracja Kalibabka z "Top Model" pokazała figurę. "Nie możesz być modelką z tą wagą"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Gracja Kalibabka

Gracja Kalibabka zdobyła popularność dzięki występowi w 9. edycji programu "Top Model". Niedawno celebrytka trochę przytyła, a fani zarzucili jej, że z taką wagą i figurą nie nadaje się do zawodu modelki. Dziewczyna za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła odnieść się do tych nieprzyjemnych komentarzy.

Gracja Kalibabka - kim jest?

Gracja Kalibabka to córka Jerzego Kalibabki, nazywanego "Tulipanem". Mężczyzna był niegdyś znanym przestępcą i uwodzicielem. Szacuje się, że oszukał kobiety na sumę 15 milionów złotych. Kalibabka przez wszystkie lata swojej "aktywności" dorobił się sporej gromadki dzieci. Wśród nich są Gracja i jej brat Jacek. Rodzeństwu marzyła się kariera w modelingu i wspólnie zgłosili się do udziału w programie "Top Model".

Uczestnicy programu "Top Model"

Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue” Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Mimo że programu nie wygrali, to Gracja nie poddaje się. Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno celebrytka musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami na temat swojego wyglądu.

Gracja Kalibabka odpowiada za komentarze fanów

Celebrytka w ostatnim czasie trochę przytyła. Niektórzy fani zaczęli jej wytykać dodatkowe kilogramy. Wielu z nich przyznało, że z taką wagą dziewczyna nie ma szans na karierę w modelingu. Gracja postanowiła odnieść się do tych komentarzy i zamieściła na Tiktoku - popularnej platformie do publikowania filmów - krótkie wideo. Widać na nim sylwetkę dziewczyny z wszystkimi "niedoskonałościami".

Wideo bardzo przypadło do gustu internautom. Wielu z nich pisało pod nagraniem, że wygląda pięknie i nie powinna się przejmować nieprzyjemnymi komentarzami. - Jesteś cudowna - czytamy w jednym z wpisów. - Jesteś piękna, a waga nie ma znaczenia - dodał ktoś inny.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości