Gwiazdy

Robbie Williams znowu w zespole Take That. „Jesteśmy vinatge”

Gwiazdy

x-news

Od ich pierwszego wspólnego występu minęło 30 lat. Robbie Williams wrócił do zespołu Take That, żeby zagrać wirtualny koncert, a to wszystko w szczytnym celu. Fani grupy wprost oszaleli.

Robbie Williams i Take That

Robbie Williams swoją karierę zaczynał w 1990 roku. Wtedy właśnie zgłosił się na przesłuchanie do Take That i został jego wokalistą. Po pięciu latach odszedł z grupy, a ona w 1996 roku ostatecznie się rozpadła. Jednak, jak się okazuje wcale nie ostatecznie. Zespół już kilkakrotnie występował razem. Teraz muzycy zagrali koncert online w szczytnym celu. Środki zebrane podczas występu zostały przeznaczone na leczenie muzykoterapią i wsparcie ekip koncertowych, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wykonywać swojej pracy.

Razem z chłopakami zaśpiewamy później kilka dźwięków w Twoim salonie. Jeśli macie ochotę dołączajcie

- napisał na Instagramie.

Przed koncertem zespołowi znajomi zamienili kilka słów i pożartowali. Robbie Williams pochwalił koszulę jednego z nich. Mark Owen stwierdził, że jego koszula jest „vintage”, na co Williams odpowiedział:

My jesteśmy vintage

Na reakcję fanów długo nie trzeba było czekać. Jak można się domyślić, oszaleli ze szczęścia.

To było po prostu niesamowite (...) Płakałam oglądając wasz występ

Take That byli świetni dzisiejszego wieczoru

Doskonałe! Kochamy to, szkoda tylko, że nie trwał dłużej

- pisali.

Robbie Williams – kariera

Po odejściu z zespołu Take That, 21-letni Williams postanowił rozpocząć karierę solową. I to właśnie ona sprawiła, że stał się znany na całym świecie. W 1997 roku wydał swoją pierwszą płytę "Life Thru a Lens". Jednak to druga płyta "I've Been Expecting You" okazała się prawdziwym hitem. Prywatnie wokalista od 2010 roku jest mężem Aydy Apulacy Uriarte, z którą ma trójkę dzieci: 8-letnią córkę Theodorę Ros, 6-letniego syna Charltona Valentine oraz urodzoną przez surogatkę, 2-letnią córkę Colette Josephine. Artysta zmagał się z depresją i uzależnieniami od różnych używek.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości