Gwiazdy

Piotr Stramowski o kulisach serialu "Tajemnica zawodowa": "Jestem pod wrażeniem tego, co zrobiła Magda Różczka"

Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa" to wyczekiwana przez widzów nowa produkcja TVN, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Ale nie zabraknie także zawirowań miłosnych. Podczas naszej wizyty na planie grający w serialu Piotr Stramowski zdradził co nieco o Julii, czyli postaci, w którą wciela się Magdalena Różczka. - Stworzyła bohaterkę, za którą pójdzie każdy - i kobieta, i mężczyzna - uważa aktor.

Piotr Stramowski o serialu "Tajemnica zawodowa"

Aktor w najnowszej produkcji TVN wciela się w detektywa Millera. W rozmowie z Dzień Dobry TVN nie ukrywa, że spore wrażenie zrobiła na nim główna postać serialu.

- Ten serial jest o relacji. A bohaterka, którą stworzyła Magda Różczka, jest bohaterką, za którą pójdzie każdy - i kobieta, i mężczyzna. Po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków jestem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiła Magda i jak dojrzale poprowadziła postać w tak trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła. Dla wielu osób wydawałoby się, że to sytuacje bez wyjścia, czyli np. rozstania i inne rzeczy, które się dzieją w związku. A jej postać tak sobie radzi, że chce się brać przykład - powiedział nam Piotr Stramowski.

Magdalena Różczka - kim jest w serialu "Tajemnica zawodowa"

Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka), po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, wróciła w rodzinne strony. Tam związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

Julia Żurawska jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to także dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje niespożytą siłę i skuteczność.

"Tajemnica zawodowa" - o o czym jest serial?

To serial, w którym tajemnice będą przeplatały się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Obok Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury na ekranie zobaczymy także m.in. Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

"Tajemnica zawodowa" - premiera, gdzie oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny będzie w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości