Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w bikini eksponuje zgrabne pośladki. "Ci, co krytykują, to zazdroszczą"

Małgorzata Rozenek-Majdan

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w bikini eksponuje zgrabne pośladki. "Ci, co krytykują, to zazdroszczą"

Małgorzata Rozenek-Majdan

Tomasz Urbanek/East News

Małgorzata i Radosław Majdanowie od dłuższego czasu zasypują nas zdjęciami z egzotycznych wakacji. Rodzinny wypad na drugi koniec świata zaowocował obszernymi relacjami w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek nie szczędzi zdjęć w bikini, co niewątpliwie przypada do gustu jej fanom. Ostatni post na jej profilu na Instagramie wyjątkowo zyskuje na popularności. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini

Gwiazda wie, jak podnieść temperaturę w sieci i rozgrzać internautów. Zdjęcia z rajskich wakacji Majdanów co chwilę robią furorę. Tym razem Małgorzata pokazała fotki z deskami do pływania. I choć na zdjęciu jest także mąż gwiazdy Radosław, to nie on skradł zdjęcie. Zresztą spójrzcie sami. 

- Do oburzonych, że nie chodzę na plaży w kożuchu: wszystko już napisaliście. Choć szanuje, to nie przyjmuje. Oszczędzamy sobie wszyscy czasu i nie marnujmy tego pięknego dnia na słowne przepychanki - czytamy we wpisie gwiazdy. 

Fani wydawali się być zachwyceni takim widokiem. Jednocześnie część z nich stanęła w obronie gwiazdy, a przeciwko osobom, które krytykowały ją za zdjęcia w negliżu. 

- Aj tam Gośka, zazdroszczą Ci fajnych pośladków to spinają się, byś za słodko nie miała. Ciało pierwsza klasa - napisał jeden z fanów.

- Wyglądasz jak nasza polska Jennifer Lopez - dodała inna internautka. 

- Pani Małgosiu, Ci, co krytykują, to zazdroszczą. Ja bym się tym nie przejmowała, a wygląda Pani cudnie - skomentowała jedna z obserwujących. 

Co ciekawe, Małgotrzata Rozenek Majdan pochwaliła się fanom, skąd ma tyle różnych bikini. Jak dowiemy się z jej Insta Story, zabrała ze sobą różne stroje kąpielowe, ale na miejscu, w Meksyku, zakochała się w tych, które na plaży sprzedają miejscowe kobiety. Gwiazda kupiła kilka różnych ręcznie szytych modeli, w tym ten, w którym pozuje na zdjęciu. 

Majdanowie na wakacjach w Meksyku

Majdanowie rozpoczęli nowy rok z przytupem. Początkowo witali go w swoim gronie w domowym zaciszu. Niedawno jednak wybrali się na drugi koniec świata. Początkowo Małgorzata nie chciała zdradzić obserwatorom, gdzie wyjeżdżają. Publikowała na Insta Story wyłącznie filmiki z lotniska i mówiła, że czeka ich bardzo długi lot. W końcu okazało się, że podobnie jak Qczaj, Majdanowie wylecieli do Meksyku. To właśnie popularny trener zdradził, gdzie wspólnie się wybierają.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o szczęśliwym roku z Heniem. "Ma szeroki rozstaw palców, idealny na bramkarza"

Co sądzisz o tym artykule?
73
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
26.01.2021
Kasia
Stringi staly się już normalna częścią bikini w Europie a także w Polsce. W Brazylii 100% kobiet na plaży jest w skapym bikini i jest to normalne i nikt na to nie zwraca większej uwagi.