Gwiazdy

Omar Sangare został tatą. "Maksymilian jest potworem w nocy i miłością życia przez cały dzień"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Omar Sangare i jego afrykańska pamiątka dla syna
Omar Sangare i jego afrykańska pamiątka dla syna Dzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNOmar Sangare i jego afrykańska pamiątka dla syna

Pochodzący ze Stalowej Woli Omar Sangare zdobył sympatię widzów dzięki rolom w serialach i sztukach teatralnych. Od wielu lat artysta wykłada też na Williams College w Massachusett. Do szczęścia brakowało mu jedynie dziecka. To marzenie udało się spełnić rok temu. Jak czuje się w najważniejszej roli swojego życia? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Omar Sangare - nowa rola w życiu

Omar Sangare jest znanym, polskim aktorem, muzykiem i reżyserem. Pochodzący ze Stalowej Woli artysta zdobył sympatię widzów dzięki znakomitym rolom w serialach i spektaklach. Omar od 17 lat wykłada na uczelni Williams College w Massachusett, a od 13 lat prowadzi festiwal w Nowym Jorku.

Jak podkreślił, do szczęścia brakowało mu wyłącznie dziecka. - Czułem, że to jest niezbędne w moim życiu. Wiedziałem o tym od wielu lat - tłumaczył. Chęć posiadania rodziny była również jednym z tematów, które poróżniły go z wieloletnim partnerem. - Wynikało to z mojej perspektywy. Chciałem mieć rodzinę i dom - dodał.

Artysta stworzył piosenkę dla syna

Gdy mężczyzna odwiedzał swojego ojca w Afryce, poznał tam przyszłą matkę swojego dziecka - Ayshę. - Wysłuchała mnie, no i teraz jest owoc naszej miłości Maksymilian, który jest fenomenalnym potworem w nocy i miłością ponad życie przez cały dzień - wyjaśnił. Rodzina chce zostać na dłużej w Polsce. - Tu się czuję u siebie, w domu rodzinnym - podkreślił.

Artysta przygotował dla swojego malucha specjalną piosenkę. - Ja to nazywam "ruchomą widokówką." To rap ze wstawką Polską - wyjaśnił. Omar nagrał ją wraz z zespołem z Senegalu. Piosenka opowiada o tym, że gdziekolwiek się znajdujemy, kimkolwiek jesteśmy, to powinniśmy czerpać z życia garściami. Aktor chce, aby jego dziecko było "obywatelem świata".

- Mama rozmawia z dzieckiem w języku afrykańskim, francuskim. Mama chrzestna po polsku, a ja po polsku lub po angielsku. Maksymilian wybierze język taki, jaki będzie mu najbliższy - podsumował.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości