Gwiazdy

Sanah zapowiada nową płytę. Na "Irence" pojawi się jej ostatni przebój

Gwiazdy

Sanah
Bartosz Krupa/East News

Sanah przygotowała dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Jeszcze do niedawna żyliśmy jej albumem "Królowa dram". Teraz artystka zapowiada kolejne muzyczne dziecko. Informacja o premierze albumu "Irenka" wywołała niemałe emocje. Sama artystka również nie kryje ekscytacji. - Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie, co tam u mnie - czytamy w zapowiedzi albumu.

Sanah zapowiada album "Irenka"

Drugi studyjny album Sanah będzie nosił nazwę "Irenka" i zapowiada go już dobrze znany wielu osobom utwór "Ale jazz!". Gwiazda o premierze poinformowała fanów poprzez swoje media społecznościowe.

- Najdrożsi! Oto okładka mojej drugiej płyty ??????. Możecie już zamawiać winyla! Tak się cieszę, bardzo bardzo bardzo. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie, co tam u mnie. Pozdrowionka, wszystkiego dobrego dla Was Kochani! Wasza Irenka

Fani nie posiadali się z radości. Pod zdjęciem wokalistki pojawiła się lawina komentarzy.

- Nie mogę się doczekać. Będzie ogień! - napisała jedna z fanek.

- I w ogóle że taki tytuł, i papiloty, i sukieneczka, ech, nie spodziewałam się w życiu . Pozostaje tylko zamawiać - napisał ktoś inny.

Sanah. Kiedy premiera albumu "Irenka"?

Po dużym sukcesie "Królowej dram", która wydana została w maju ubiegłego roku, Sanah nie kazała długo czekać fanom na swoją nową muzykę. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka "Bujda" z hitem "No sory", aż w końcu przyszedł czas na kolejny album długogrający.

"Irenka" otwiera nowy rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Płyta ukaże się 7 maja, ale jak zapowiada gwiazda, już teraz można ją zamawiać.

"Irenka": jakie piosenki znajdą się na płycie?

W niektórych sklepach muzycznych pojawiła się już możliwość nie tylko zakupu winylu, ale także sprawdzenia tracklisty. Na płycie znajdą się następujące utwory:

Side A

 1. 1Puk puk
 2. 2To był dobry dzień
 3. 3Ale jazz! z Vito Bambino
 4. 4Ten Stan
 5. 5etc.
 6. 6Interludium
 7. 7Irenka

Side B

 1. 12:00
 2. 2Warcaby
 3. 3To koniec
 4. 4Co ja robię tutaj
 5. 5Wars
 6. 6etc. (na disco)

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sanah – muzyczne objawienie młodego pokolenia. "Moim największym marzeniem jest występ na Stadionie Narodowym"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości