"Na Wspólnej". Kamil będzie operował pod wypływem alkoholu. Czy to koniec jego kariery?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej"- odcinek 3567. Co się wydarzy?
"Na Wspólnej"- odcinek 3567. Co się wydarzy?
wideo 2/14

"Na Wspólnej" to serial, który emitowany jest 2003 roku. Każdego dnia produkcja przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym - 3567 - odcinku Kamil będzie operował pod wpływem alkoholu. Jaki będzie tego finał?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3567. odcinku?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Kamil będzie kompletnie przybity odejściem Zuzy i Uli. Dzień pracy rozpocznie od wypicia wódki. Nietrzeźwy przeprowadzi operację, która zakończy się śmiercią pacjentki. Gdy Hoffer będzie informował o tym jej syna, mężczyzna wyczuje od niego alkohol. Czy to koniec kariery ordynatora Hoffera?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Tymczasem Michał włamie się do komputera Ilony. Następnego dnia Zdybicka - poprzez nieterminowe zamówienia - będzie musiała wstrzymać prace budowlane. Kobieta zacznie podejrzewać, że to sprawka Michała. Brzozowski oburzy się na te oskarżenia. Ich scysję zobaczy Iza.

W domu Hebla pojawi się znajomy jego córki. Malwiny wyraźnie nie ucieszy się na jego widok. Będzie miała pretensje do Aleksa, który miał zniknąć z jej życia. Hebel będzie - bezskutecznie - próbował dowiedzieć się od córki, co łączy ją z mężczyzną. Jaki będzie finał tego spotkania? Dowiecie się tego z najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W środę (1 lutego) wyemitowany zostanie najnowszy 3567. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości