Gwiazdy

"Na Wspólnej". Cielecki i Berg urządzą imprezę. Nie wszystko pójdzie po ich myśli

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3501 odcinku?

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych polskich seriali. W najnowszym - 3501 - odcinku - Cielecki i Berg urządzą imprezę, która będzie mała dla nich nieprzyjemne konsekwencje. Co takiego się wydarzy?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3501 odcinku?

W najnowszym - 3501 - odcinku serialu "Na Wspólnej" Jarek i Eliza wyjadą z dziećmi na kilka dni nad jezioro. Na ten czas ich mieszkanie zajmą Cielecki i Berg. Mężczyźni urządzą sobie zakrapianą imprezę. Zabawa będzie na tyle "dobra", że Bogdan zniszczy kanapę, a Rafał połamie krzesło.

Seriale

Serial z genialnym introwertykiem w roli głównej
Serial z genialnym introwertykiem w roli głównejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Natomiast Igor i Julka postanowią wybrać się pod adres, który był na pocztówkach znalezionych wśród śmieci w lesie. Kobieta, która im otworzy nie zgodzi się, aby porozmawiali z jej synem - adresata kartek. Mimo sprzeciwu matki nastolatek spotka się z Igorem i Julką. Dowie się od nich, że jego ojciec - wbrew temu co powiedziała mu matka - żyje. Jak chłopak zareaguje na tę wiadomość?

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy oglądać?

Serial na "Na Wspólnej" to jeden z najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Premierowe odcinki można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - o 20.15 na antenie stacji TVN. Warto dodać, że serial dostępny jest również na platformie Player.pl. Można tam znaleźć zarówno odcinki archiwalne, jak i te, które jeszcze nie mały swojej premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości