Gwiazdy

Małgorzata Foremniak bez makijażu i z czarnym uśmiechem. "Twarz mi blednie, włos mi rzednie, psują mi się zęby przednie"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Aktorka na swoim Instagramie opublikowała niecodzienne zdjęcie. Fani od razu pochwalili ją za naturalność i… czarne zęby. Czy to sekret urody Małgorzaty Foremniak?

Małgorzata Foremniak z wyjątkowym uśmiechem

Śnieżnobiały uśmiech? Nie w tym przypadku. Małgorzata Foremniak na swój Instagramowy profil wrzuciła zdjęcie, na którym uśmiecha się od ucha do ucha. Jednak na fotografii jej zęby nie są ani śnieżnobiałe, ani nawet białe, a czarne. To wszystko zasługa niezastąpionego węgla aktywnego, który ma za zadanie wybielić zęby. Aktorka opatrzyła post fragmentem piosenki Wiesława Gołasa.

Lecz gdy spłynie mrok wieczorny Typem staję się upiornym: Twarz mi blednie, włos mi rzednie, Psują mi się zęby przednie. A niech tylko wiatr zaśwista W piekielnego wpadam twista. Widząc mnie w piekielnym twiście Zwariowalibyście!

- zacytowała.

Fani zachwycili się dystansem i naturalnością aktorki, co wyrazili w komentarzach pod zdjęciem.

Totalne szaleństwo haha jest Pani super pozdrawiam

Uwielbiam za poczucie humoru

- pisali.

Jakie są zawodowe tajemnice Małgorzaty Foremniak? Zobaczcie rozmowę z aktorką:

Węgiel aktywny - wybielanie zębów

Stosowanie węgla aktywnego jest ostatnio jednym z najpopularniejszych naturalnych sposobów na wybielanie zębów. Węgiel jest dostępny w niemal każdej aptece w formie tabletek i kapsułek. Do wybielania zębów o wiele lepiej sprawdzą się kapsułki.

Jak go stosować? Należy 3 kapsułki węgla zmieszać z łyżką oleju (kokosowego lub sezamowego), a następnie umyć mieszanką zęby. Można również dodać węgiel aktywny do tradycyjnie stosowanej pasty. Najlepszy efekt przyniesie mycie zębów z użyciem węgla 2–3 razy w tygodniu. Węgiel nie tylko wybiela zęby (z uwagi na ścieranie osadu nazębnego), ale także pochłania zanieczyszczenia.

Zobacz też:

Filip Pławiak o 3. sezonie "Chyłki": "Fajnie, że pojawia się nowa postać"

"Boże Ciało" Jana Komasy i "Szarlatan" Agnieszki Holland z szansą na Europejskie Nagrody Filmowe

Julia Kamińska o roli w "BrzydUli". Czy stęskniła się za Ulą Cieplak?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości