uśmiech

  uśmiech

  Jak specjaliści z Malo Clinic poradzili sobie z jego przypadkiem? Oto efekty.

  Stoi za tym poważna choroba.

  Grzegorz Grzywaczewski wiele lat temu stracił zęby. Proteza, którą otrzymał od lekarza, okazała się na tyle niewygodna, że mężczyzna w ogóle przestał jej używać. Na szczęście dzięki pomocy specjalistów z Malo Clinic znowu może się uśmiechać.

  Chcesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Zgłoś się do konkursu i wygraj metamorfozę w Malo Clinic.

  Pozytywne wejście w poranek dobrze nas nastraja na cały dzień. Optymizm w codziennym życiu pomaga łatwiej przezwyciężać trudności, problemy i przeciwności losu, które spotykamy na swojej drodze. 2 lutego obchodzimy Dzień Pozytywnego Myślenia, dlatego warto wiedzieć, co robić, by patrzeć na świat przez różowe okulary, a szklanka była do połowy pełna.

  Agnieszka Owczarek problemy z zębami ma od kiedy skończyła dwadzieścia lat i zaszła w ciążę. Na szczęście, dzięki pomocy specjalistów z Malo Clinic Warsaw, kobieta może się cieszyć pięknym uśmiechem.

  To jak będzie wyglądać nasz dzień, zależy tylko od nas. Zamiast więc tuż po przebudzeniu narzekać, uśmiechnij się i zrób dla siebie coś miłego. Sposoby na lepszy humor zdradziła w mediach społecznościowych Ewa Szabatin. Jaki ma patent?

  Pani Agnieszka przez poważne problemy ze zdrowiem zmuszona była usunąć wszystkie górne zęby. Odbudowy uzębienia u kobiety podjęli się specjaliści z kliniki Malo Clinic. Czy to się udało? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Poniedziałki bywają trudne, jednak są sposoby, aby już od samego rana z dobrym humorem rozpocząć nowy tydzień. Swoją metodą na energiczny i pozytywny dzień podzieliła się w mediach społecznościowych Katarzyna Zielińska. Jaki jest jej sekret?

  Piękny i naturalny uśmiech zawsze jest w modzie. Mimo że nie każdy z nas może się takim pochwalić, to stomatologia estetyczna potrafi poprawić to, co nie zbyt dobrze wyszło naturze. Jakie zabiegi oferuje? Na czym polega bonding i jak wygląda podcinanie dziąseł? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z dr n. med. Emmą Kiworkową, stomatologiem.

  Ostatnie miesiące dla wszystkich są wyjątkowo trudne. Kiedy mogłoby się zdawać, że powodów do śmiechu nie ma, one udowodniają, że są i jest ich wiele. Wiolka Walaszczyk, Agnieszka Matan i Ola Petrus opowiedziały o swoich sposobach na stand-up.

  Aktorka na swoim Instagramie opublikowała niecodzienne zdjęcie. Fani od razu pochwalili ją za naturalność i… czarne zęby. Czy to sekret urody Małgorzaty Foremniak?

  Poznajcie Pawła, bohatera kolejnej metamorfozy uśmiechu. Jego problemy z zębami zaczęły się już w podstawówce. Jak mówi "to problem natury estetycznej, moje zęby są mocno pokrzywione, mam dużo ubytków, odsłonięte szyjki...". Dziś nasz gość już nie wstydzi się uśmiechać. O leczeniu p. Pawła opowiedziały nam Anna Grabowska i Małgorzata Bachanek z Malo Clinic Warsaw.

  "Nie mogę zaczynać pracy nieuśmiechnięta" - mówi pani Elżbieta Loska. Na co dzień pilotuje wycieczki i braki w uzębieniu utrudniały jej pracę i sprawiały, że ciągle czuła się niekomfortowo. Co prawda nosiła protezę, ale ciągle bała się, że jej wypadnie, a jedzenie sprawiało duże kłopoty. Na pomoc przyszli eksperci z Malo Clinic, którzy podarowali jej szeroki uśmiech. Na czym polega metoda, którą zastosowano u Pani Eli? Czy jej przypadek był trudny? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym dr Pulo Malo. Towarzyszyła mu szeroko uśmiechnięta pani Elżbieta.

  Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu Dorota "Grubba" Wellman i Marcin "Chudy" Prokop postanowili być nieustająco uśmiechnięci bez względu na okoliczności, czego i Wam życzymy :) Nasi prowadzący pokazali również, jak należy grać w "pingla" ;)

  Od lat kilku lat pokazujemy niesamowite historie osób, dla którym olbrzymim problemem były braki w uzębieniu. Na oczach lekarze z Malo Clinic przywracają piękny uśmiech, który do tej pory był niemożliwy. Dlatego, jeśli masz poważne problemy z uzębieniem, a marzysz o pięknym, nowym uśmiechu – ten casting jest właśnie dla Ciebie!

  Adam Anioł zaczął mieć problemy z zębami w szkole średniej. Po rozstaniu z żoną i podczas walki o syna przestał dbać o siebie. Na skutek tego stan jego uzębienia pogorszył się. W ciągu pięciu lat stracił siedem zębów. Postanowili mu pomóc lekarze z Malo Clinic. W Dzień Dobry TVN Adam powiedział, jak nowy uśmiech zmienił jego życie, a kierownik chirurgii z Malo Clinic Warsaw dr Armando Lopes - jakiej metody użyto podczas zabiegu. Zobaczcie efekt.

  Problemem bohaterki cyklu "Metamorfoza uśmiechu" był brak zębów stałych. U Emilii Kołczyńskiej nie wykształciły się zawiązki, przez co została zmuszona do noszenia protezy. O jej nowy uśmiech zadbali lekarze z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg? Dlaczego był to jeden z najtrudniejszych przypadków, z jakim musiał się zmierzyć dr Paulo Malo?

  W dzieciństwie Daniel Kaleta zaniedbał zęby, przez co już w wieku 18 lat był zmuszony do noszenia protezy. Te plastikowe sprawiały dyskomfort i szybko się łamały. Pani Danielowi postanowili pomóc dentyści z Malo Clinic. Na czym polegał zabieg? Czy nowe zęby są już na stałe? Zapytaliśmy o to założyciela kliniki Malo Clinic – dr Paulo Malo.

  Polscy politycy coraz częściej korzystają z zachodnich wzorców. Coraz większą wagę przywiązują do swojego wizerunku. Z czego to wynika? Dlaczego, mimo to, nasi politycy tak rzadko się uśmiechają? O zmianie, jaka na przestrzeni lat, zaszła w "modzie sejmowej" i wpływie wizerunku na wyniki wyborów rozmawialiśmy z Adamem Łaszynem, doradcą ds. komunikacji i wizerunku i dziennikarką, Karoliną Sulej.

  Edyta Kulman - z powodu braku zębów - musiała nosić protezę. To zaniżało jej samoocenę. Postanowiła więc zgłosić się do naszego cyklu "Piękny uśmiech". W klinice przeszła zabieg MaloClinic Protocol. Efekt jest niesamowity. Gośćmi w Dzień Dobry TVN byli: Edyta i stomatolog, właściciel Malo Clinic dr Paulo Malo.

  Kolejnym bohaterem cyklu "Piękny Uśmiech" jest Zbigniew Kmieć. Dlaczego przypadek Pana Zbyszka był tak trudny dla lekarzy - opowiedział o tym w Dzień Dobry TVN Dr Paulo Malo z Malo Clinic. Jak nowy uśmiech zmienił życie Pana Zbyszka? I czy wpłynął na jego relacje z klientami? Zobaczcie tę spektakularną metamorfozę!

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko naszych widzów. Coś na poranną pobudkę - do pionu postawi nas joga i pilates. Coś dla ludzi wielkiego serca - zobaczcie, jak Omenaa pomaga afrykańskim dzieciom. Coś dla dbających o linię - co to za życie, kiedy kalorie idą w dół, a waga w górę? A na koniec coś, co wywoła uśmiech, a będzie to uśmiech jednego z naszych widzów. Bądźcie z nami o 8.00!

  Złe wiadomości zalewają nas z każdej strony, od samego rana do wieczora. Dzień Dobry TVN postanowiło zmienić tę tendencję. Zaczęliśmy dzień od uśmiechu i komplementowania innych. Zobaczcie, jak ludzie reagowali na miłe słowa naszych reporterów.

  To już nie pierwszy raz, kiedy para prowadzących Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop zaskoczyła naszych widzów. W jaki sposób? Do kogo uśmiechał się zalotnie Janek Wróbel? No i w końcu, jaki taniec wymyślił choreograf Marcin Prokop?

  Dużym problemem Pawła Meja były zęby. Z powodu zaniedbań miał spore ubytki. Postanowił to zmienić. Pomógł mu w tym doktor Armando Lopes z Malo Clinic. Jakie zabiegi przeszedł Paweł? Co sprawiło największe problemy protetykom? Jak Paweł Mej zareagował, kiedy zobaczył nowe zęby? O czym teraz marzy?

  Piotr Brandos samotnie wychowuje synka. Żona wyrzuciła go z domu. Piotr długo walczył o uzyskanie opieki nad synkiem. Teraz postanowił zacząć myśleć o sobie. Brak przednich zębów nie pozwalał mu się uśmiechać. Teraz uśmiech rozdaje każdemu. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem, razem z doktorem Armando Lopezem, kierownikiem Chirurgii Malo Clinic Warsaw - autorem jego doskonałego uzębienia.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim w atelier projektantów. Na miejscu były też trzy finalistki akcji Dzień Dobry TVN na najlepsze stylizacje. Zobaczcie, jakie dostały zadanie końcowe i co powiedział duet Paprocki & Brzozowski o swoim występie w "Project Runway". Czy doradzali początkującym projektantom czy raczej zmiażdżyli ich swoją krytyką?

  Nie lubi stawać przed lustrem. Nie uśmiecha się, choć wcale nie jest malkontentem. Eliza Wiącek swoją protezę nazywała "przyjaciółką". Eliza ma dopiero 39 lat. Niedługo weźmie ślub. Dlatego chce podreperować swój przyszły uśmiech. Zobaczcie, jak dzięki innowacyjnej metodzie stomatologicznej można odzyskać radość życia!

  Świeć przykładem - odrestauruj swój uśmiech! Jeśli chcesz zmienić swój wygląd i masz bardzo poważne kłopoty z uzębieniem - brak zębów, duże ubytki lub bardzo zepsute zęby, to zapraszamy do zgłoszenia się do nas. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: metamorfozy@tvn.pl. Prosimy także o załączenie swojego zdjęcia ukazującego Wasz uśmiech.