Gwiazdy

Księżna Diana naukowo uznana za najatrakcyjniejszą kobietę ze wszystkich rodzin królewskich

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Doktor Julian de Silva postanowił zbadać atrakcyjność znanych kobiet z rodzin królewskich. Zaszczytny tytuł najpiękniejszej otrzymała nieżyjąca księżna Diana. W zestawieniu nie mogło zabraknąć również Kate Middleton i Meghan Markle.

Uroda księżnej Diany

Chirurg plastyczny dr Julian De Silva kolejny raz zabrał się za badanie urody znanych pań. Tym razem jego wybór padł na członkinie różnych monarchii. Na początku więc zmapował ich twarze, a następnie zastosował zasadę złotego podziału znaną już przez starożytnych Greków. Otrzymane przez niego wyniki wykazały, że to księżna Diana jest najatrakcyjniejszą w historii kobietą z rodziny królewskiej.

Drugie miejsce w rankingu zajęła królowa Rania z Jordanii, zaś trzecie Grace Kelly w Monako. W zestawieniu dra Julia de Silvy nie zabrakło również Meghan Markle i Kate Middleton. Obie księżne zajęły kolejno 4. i 5. miejsce.

Najpiękniejsza kobieta na świecie

W ubiegłym dr Julian de Silva za pomocą tej samej metodologii postanowił znaleźć najpiękniejszą kobietę na świecie. Okazała się nią wtedy Bella Hadid, która wtedy okazała się doskonała w ponad 94 procentach. W rankingu pojawiły się też m.in. Beyonce czy Amber Heard.

Matematyczna formuła złotego podziału pozwalała na określenie perfekcyjnej doskonałości. W dawnych czasach podczas tworzenia swoich dzieł stosowali ją znani artyści, tacy jak Michał Anioł czy Leonardo da Vinci.

Szczegóły w materiale.

Zobacz także:

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska uciekła z miasta? "Żeby nie czuć się jak zając na polowaniu"

Atak hakerski na Twittera. Ucierpiały konta wielu znanych i bogatych osób. Wśród nich Barack Obama czy Elon Musk

Michał Wiśniewski i Mandaryna kolejny raz łączą siły. "Wszystko zostanie w rodzinie"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości