Gwiazdy

Piotr Stramowski i Prince Jackson to kolejne gwiazdy, które przyłączają się do walki z pandemią. "Każdy gest się liczy"

Gwiazdy

Od pewnego czasu możemy zauważyć ogromne zaangażowanie zarówno polskich, jak i światowych gwiazd w walkę z koronawirusem. Piłkarze, aktorzy, piosenkarze - każdy dorzuca od siebie cegiełkę, aby jak najszybciej pozbyć się wirusa i wrócić do codziennego życia. Swoją pomoc zaoferował także aktor Piotr Stramowski oraz najstarszy syn Michaela Jacksona - Prince.

Hojny gest Piotra Stramowskiego

Piotr Stramowski udostępnił na swoim instagramowym profilu zdjęcie, które od razu zwróciło uwagę obserwatorów. Aktor poinformował o tym, że przekazał paczkę podarunkową dla jednego z warszawskich domów dziecka, a także 1200 maseczek i przyłbic ochronnych dla położnych do Szpitala im. Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie. To właśnie tam przyszedł na świat syn Piotra i aktorki Katarzyny Warnke.

Pomagajmy jak możemy, każdy gest się liczy

- napisał pod postem aktor.

Działalność charytatywna syna Michaela Jacksona

Prince Jackson jest najstarszym spośród trójki dzieci zmarłego muzyka. 23-latek jest producentem filmowo-telewizyjnym oraz założycielem fundacji Heal The World. Syn króla popu jest znany ze swojego zaangażowania w działalność charytatywną. Do sieci trafiły zdjęcia Prince'a z Los Angeles, na których widać jak rozdaje maseczki i posiłki osobom najbardziej potrzebującym .

Prince Jackson rozdaje jedzenie i maseczki, x-news

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości