Gwiazdy

Klaudia Halejcio i jej zdjęcia z wakacji w Hiszpanii

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Klaudia Halejcio, polska aktorka, pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji, które spędza w tym roku w Hiszpani. Klaudia zaprezentowała się na nich w bikini, pokazując swoje umięśnione ciało.

Klaudia Halejcio: zdjęcia z wakacji w Hiszpanii

Polska aktorka na czas odpoczynku wybrała Hiszpanię, pełną sportowych atrakcji. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie Klaudii w bikini, na tle desek surfingowych.

Więcej:

Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek – czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo! Tylko tak mogę z każdej wyprawy przywieźć wspaniałe wspomnienia.

Nie wszystkie komentarze są jednak pozytywne. Jedna z fanek zarzuciła Klaudii Halejcio, że mięśnie na brzuchu sobie...namalowała:

"Ale sobie brzuch namalowałaś"

Widać, że sobie trochę makijażem upiększyłaś brzusio. Ale grunt, że się nie zmywa.

Klaudia Halejcio: kim jest polska piękność?

Klaudia Halejcio to aktorka znana głównie z ról w serialach Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas. Wielu fanów kojarzy ją również z telewizyjnych programów rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance. To właśnie na parkiecie poznała Tomasza Barańskiego, z którym miała burzliwy romans.

Autor: Anna Kobyłka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości