Gwiazdy

Zagrał główną rolę w filmie „Sala samobójców. Hejter”. Kim jest Maciej Musiałowski?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Pisze o sobie: „Nazywaj mnie lasem”. Maciej Musiałowski występuje w filmach, serialach i teatrze. Młody, utalentowany aktor zagrał ostatnio główną rolę w najnowszej produkcji Jana Komasy „Sala Samobójców. Hejter”. W czym jeszcze możemy go zobaczyć?

Maciej Musiałowski - kariera

Urodził się 5 grudnia 1993 roku w Warszawie. W 2018 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Ma na swoim koncie już kilka ról. Teraz możemy go oglądać w najnowszym serialu TVN – „Kod Genetyczny”, w którym wciela się w Piotra, syna głównego bohatera.

W serialu „Druga szansa” grał Ksawerego. Aktor zaprezentował tam swój talent muzyczny, który rozwija od dziecka – występował w zespole „Fasolki”. Śpiewa, gra na ukulele i fortepianie. W 2015 roku zdobył Grand Prix w konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wykonał wtedy piosenkę swojego autorstwa: „Mamo moja”. Bardziej prywatnie poznaliśmy go w programie „Ameryka Express”, w którym wraz ze swoją przyjaciółką Anną Małysą dotarli do finału.

Przepadam za spokojem

- możemy przeczytać w jego biogramie.

Maciej Musiałowski rzadko pojawia się na ściankach, woli las i swojego psa – Salvadora.

Gra też w teatrze. Na deskach warszawskiego "Och Teatru" wciela się w Neila Perry’ego w spektaklu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”.

Niebawem będziemy go mogli oglądać w najnowszym filmie Jana Komasy „Sala Samobójców. Hejter”. Maciej Musiałowski gra główną rolę – Tomasza Giemzy. Na ekranie towarzyszy mu jego przyjaciółka - Vanessa Aleksander.

Kim jest Vanessa Aleksander?

Vanessa Alexander ma 24 lata. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. W drugiej części „Sali Samobójców” gra główną rolę kobiecą – Gabi Krasucką. To jej debiut na wielkim ekranie. Do tej pory oglądaliśmy ją w serialach, m.in. w "Belle Epoque", w którym zachwyciła swoim talentem i urodą. Na swoim instagramowym profilu pokazuje poczucie humoru i duży dystans - do siebie i do swojego imienia.

Podczas premiery drugiej części "Sali Samobójców" podzieliła się z Barbarą Pasek wrażeniami z pracy nad filmem.

Szczerze? Czułam się fatalnie. To był najtrudniejszy projekt i najtrudniejsze spotkanie z samą sobą, ponieważ zobaczyłam w sobie złość, nienawiść i rozgoryczenie.

Często po planie wracała do domu i płakała w poduszkę, bo nie wiedziała co się z nią dzieje.

Żeby nie było tak negatywnie. To było dla mnie najważniejsze spotkanie w życiu. Wspaniała, wspaniała współpraca z wybitnymi artystami, z cudownym Maćkiem Musiałowskim, który jest moim wielkim przyjacielem

- dodała.

Zobacz video:

"Sala samobójców. Hejter" - fabuła

Film porusza problem nienawiści i hejtu. Tego w jaki sposób się pojawia i do czego prowadzi. Nie ocenia, pokazuje złożoność problemu. Tomek Giemza – w tej roli Maciej Musiałowski, jest studentem prawa, który zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak nikomu o tym nie mówić i nadal korzystać z pomocy finansowej rodziców swojej przyjaciółki z czasów dzieciństwa - Gabi (Vanessa Aleksander). Kiedy wszystko wychodzi na jaw, Tomek traci zaufanie państwa Krasuckich (Danuta Stenka i Jacek Koman), a ci oddzielają go od Gabi, w której się podkochuje. Zraniony chłopak planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity.

"Sala samobójców. Hejter" - obsada

W głównych rolach zobaczymy Macieja Musiałowskiego i Vanessę Aleksander. Na ekranie zobaczymy także Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Jacka Komana i Macieja Stuhra.

"Sala samobójców. Hejter" - kiedy premiera

Najnowszy film Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" trafi do kin w piątek 6 marca.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości