Gwiazdy

Joanna Krupa w ciąży! Zna płeć dziecka? Czy widać już brzuszek? [GALERIA]

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Krupa jest w ciąży. Z mężem Douglasem Nunesem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Powiększenie rodziny to kolejny etap w życiu pary. Jak się czuje modelka i kiedy zostanie mamą? To będzie chłopiec, czy dziewczynka, czy Joanna Krupa zna już płeć dziecka? Pierwszy raz o ciąży powiedziała dzisiaj w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ją również o 8. sezon programu "Top Model", który już jesienią wystartuje na antenie TVN.

Zobacz też: Monika Jagaciak w ciąży. Czy jej córeczka zostanie modelką? W DDTVN z mamą i "wkrótce babcią" Marleną! >>> 

To wielkie szczęście, ponieważ modelka choruje na Hashimoto, co utrudniało jej zajście w ciążę. Kiedy testy potwierdziły, że jest w ciąży wysłała do męża - Douglasa Nunesa ich zdjęcie.

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego!Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna.

- zażartowała.

Joanna Krupa i Douglas Nunes są bardzo podekscytowani tym, że zostaną rodzicami.

Zawsze chciałam być matką i cieszę się, że czekałam na właściwą osobę.

- powiedziała Joasia.

Płeć dziecka Joanny Krupy nie jest na razie znana.

Joanna Krupa w ciąży wygląda kwitnąco! Co prawda brzuszek nie jest jeszcze bardzo widoczny, ale modelka - jak przyznaje - widzi już zachodzące zmiany w swoim ciele.

Joasi i jej mężowi gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły.

Przypomnijmy, że 23 kwietnia Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes świętowali swoje urodziny. Choć dzieli ich 12 lat różnicy, to jak modelka napisała na swoim Instagramie, Douglas jest jej drugą połówką. Modelka jest podekscytowana tym, że może razem z nim rozpocząć nowy okres w życiu.

Z okazji urodzin Joanna Krupa otrzymała od męża pięknie oprawione zdjęcia - dwa z wesela, jedno z jej mamą.

To było bardzo słodkie. Zawsze dajemy sobie prezenty od serca.

- powiedziała Joanna Krupa.

Modelka i jej mąż postanowili urządzić wspólną imprezę urodzinową. Przyjęcie odbyło się w ich domu w Los Angeles.

8. edycja Top Model - szczegóły

Już jesienią na antenie TVN wystartuje 8. sezon programu "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg ponownie poszukiwać będą nowej top modelki lub top modela.

>>> Zobacz także:

W tej edycji jurorzy również stawiają na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość.

8. edycja "Top Model" będzie wyjątkowa, ponieważ wprowadzony został "złoty bilet". Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać "złoty bilet", który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji - zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu.

To tylko przedsmak atrakcji przygotowanych dla śmiałków. Uczestnicy w każdym odcinku będą stawiać czoło zadaniom sprawdzającym ich predyspozycje do zawodu modela. Sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, wymagające dużego zaangażowania i inicjatywy. Do tego pokazy mody w dziwnych kostiumach i nieoczywistych lokalizacjach. Czeka ich jednocześnie nauka asertywności i radzenia sobie w świecie mody. Przed nimi także mnóstwo bezcennych doświadczeń – praca z najpopularniejszymi fotografami, stylistami i projektantami. Jednym słowem – mnóstwo wyzwań i emocji.

W 8. edycji "Top Model" pojawi się wielu gości specjalnych. Redaktorki naczelne pism modowych, znane modelki i uznani fotografowie będą dzielić się cennym doświadczeniem z uczestnikami, ale również poddadzą ich ocenie. Reguły są nieugięte. W każdym odcinku jedna osoba pożegna się z marzeniami o karierze w świecie mody.

Na zwycięzcę czeka kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour".

W ramach przygotowań odbyły się castingi w czterech polskich miastach: 14.04 w Rzeszowie, 12.05 w Gliwicach, 18.05 w Gdańsku i 25.05 w Warszawie.

Czy Joanna Krupa ma już swojego faworyta?

Jeszcze nie, nie mogę tak powiedzieć.

- stwierdziła.

Zwycięzcami dotychczasowych edycji programu byli:

  • Paulina Papierska (1. sezon "Top Model")
  • Olga Kaczyńska (2. sezon "Top Model")
  • Zuzanna Kołodziejczyk (3. sezon "Top Model")
  • Osuenhe Ugonoh (4. sezon "Top Model")
  • Radosław Pestka (5. sezon "Top Model")
  • Patryk Grudowicz (6. sezon "Top Model")
  • Katarzyna Szklarczyk (7. sezon "Top Model")

Wielu uczestników programu robi karierę w światowym modelingu.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości