Gwiazdy

"Znowu pozujesz półnago!" Za co mama najbardziej krytykuje Joannę Krupę?

Gwiazdy

"Znowu pozujesz półnago!" Za co mama najbardziej krytykuje Joannę Krupę?

Joanna Krupa bardzo lubi chwalić się swoim życiem prywatnym, np. na Instagramie, jednak niezbyt często pokazuje się ze swoją mamą - panią Jolą. Okazuje się, że pani Jola jest często bardzo krytyczna wobec córki. Dlaczego? Co najbardziej jej przeszkadza? Zobaczcie wspólny wywiad Joanny Krupy i jej mamy, pani Joli.

Zobacz też: "Byłam za niska i za sexy!" Joanna Krupa o początkach swojej kariery


Joanna Krupa udzieliła wywiadu razem ze swoją mamą, panią Jolą. Okazuje się, że mama Joanna Krupy jest bardzo krytyczna wobec córki. Za co Joanna została najbardziej skrytykowana?

Za zdjęcia, które były bardzo seksi (...) 'Znowu musisz być półnago!' - mówi zawsze do mnie moja mama. A ja jej odpowiadam, że to jest moja praca, moja kariera. Tak jak innych modelek - powiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Joanna Krupa.

Ten argument nie przekonuje mamy Joanny Krupy:

Dla mnie to nigdy nie będzie normalne. Nieważne, jaka byłaby to kariera. Ja zawsze będę przeciwna - odpowiedziała Joannie Krupie jej mama, pani Jola.


Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
15
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
01.03.2019
mmm
Fajna mama, zazdroszczę takiej bliskiej relacji z mama. Ja nigdy tego nie miałam z moja mama ale z moimi dziećmi, które są jeszcze male, spędzam bardzo dużo czasu i mam nadzieje, ze po latach, tez będziemy czuli taka bliskość
27.02.2019
Azia85
Mama normalna osoba widac ze Asia siedziala jak na szpilkach by mama za duzo nie mowila natomiast Asia co moze wiedIec o zyciu matka sama wychiwujaca dziecko niech duzo nie mowi Bo niebyla w takiej sytuacji to jej mama wie lepiej jest madra i Asks powinna sluchac mamy Bo widac ze to madra kobieta i daje corce dobreskazowki choc by Nagie fotki