Gwiazdy

Janek Szynal z premierowym singlem "Chemiczna noc"

Gwiazdy

Janek Szynal to młody artysta, który szerszemu gronu odbiorców dał się poznać dwa lata temu w programie "Mam Talent". Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaprezentował premierowy singiel "Chemiczna noc". Jak wam się podoba?

Janek Szynal – młody i zdolny wokalista

Janek dwa lata temu zachwycił jury i widzów 12. edycji talent show "Mam Talent!". Obecnie debiutuje na scenie ze swoim nowym singlem "Chemiczna noc".

Utwór to zaproszenie do wejścia wraz z wokalistą w jego nowy etap: "W nieznane ze mną wskocz, będzie nam fajnie, chodź! Zabiorę cię tam, gdzie nie byłem jeszcze sam". Przebojowy, nowoczesny utwór wyróżnia się także elektronicznymi beatami i ejtisowym klimatem.

Ja tworzę dla ludzi. I wierzę, że każdy, bez względu na swój wiek, znajdzie tu jakąś cząstkę siebie czy w jakiś sposób wróci do czasów, za którymi mniej lub bardziej tęskni. I pomyśli sobie, jak w tekście refrenu, że "wciąż mało nam wrażeń, niespełnionych marzeń"

- wyjaśnia wokalista.

Janek Szynal – debiutancki singiel

Kompozytorami singla "Chemiczna noc" są: Janek Szynal, Michał Tulik i Olek Świerkot, producent znany m.in. ze współpracy z Dawidem Podsiadło, Kortezem, Myslovitz czy Anią Dąbrowską. Tekst wokalista napisał wspólnie z Romanem Szczepankiem, muzykiem, tekściarzem i kompozytorem występującym na co dzień jako Graftmann.

Słowa zainspirowane zostały okresem, które Janek spędził w Krakowie, studiując inżynierię materiałową. - Zacząłem pisać tę piosenkę, kiedy zwiedzałem to piękne miasto, jego niezwykłe uliczki, kosztując też trochę studenckiego życia. Ostatecznie ze studiów zrezygnowałem, postanowiłem całkowicie poświęcić się muzyce - posumował artysta.

Zobacz wideo: Selena Gomez o współpracy z Disneyem

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości