Gwiazdy

Jak Robert został ojcem, mężem i... prezesem? W DDTVN Robert Górski i Monika Sobień

Gwiazdy

To był dla nich bardzo udany rok! W lutym przyszła na świat ich córka - Malina. W sierpniu stanęli na ślubnym kobiercu. Właśnie na rynku pojawiła się ich wspólna książka "Jak zostałem prezesem". Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: jeden z najpopularniejszych artystów kabaretowych w Polsce - Robert Górski i jego żona, dziennikarka Monika Sobień.

Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie

Do mediów przedostała się informacja, że poznaliśmy się na wywiadzie. Nie było do końca tak. To był wywiad dla portalu, który prowadziłam, natomiast prowadziła ten wywiad inna dziennikarka. Ja została wezwana na sesję zdjęciową, ponieważ fotograf się strasznie wystraszył Roberta, gdyż dowiedział się, że on nie lubi zdjęć i nie ma czasu. Poprosił mnie, żebym mu przyszła z odsieczą. Ja na 10 minut wpadłam na sesję zdjęciową i po tych 10 minutach okazało się, że pewnie nie będzie to nasze ostatnie spotkanie.

Co ich połączyło

Ludzie łączą się z jakiegoś powodu. Poczucie humoru jest czymś, co ludzie w sobie odnajdują i dlaczego chcą być razem.

Mam wrażenie, że jesteśmy z Robertem podobni. Często ludzie mówią, że jesteśmy podobni z wyglądu. Mamy podobne nosy, profile, ... ale też podobne rzeczy nam się podobają.

Co śmieszy Roberta Górskiego?

Co mnie osobiście śmieszy? Masa rzeczy. Jest tyle rzeczy śmiesznych. Ludzie sobie nawet nie zdają sprawy z tego jak potrafią śmieszne rzeczy opowiadać, nawet niechcący. Mam wrażenie, że ja nie wymyślam tekstów, nie jestem pisarzem, ja je spisuję.

Robert Górski: Jestem mężem i mam żonę. ♥️ Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które spływają do nas tak licznie. Szczęśliwi przekazujemy Wam tę dobrą energię.

W lutym 2019 roku został urodziła się Malina - córeczka Roberta Górskiego i Moniki Sobień

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości