Gwiazdy

Nie żyje Jackie Stallone. Matka Sylvestra miała 98 lat

Gwiazdy

21 września 2020 roku odeszła Jacqueline Frances Stallone, nazywana "Królową Hollywood". O śmierci kobiety poinformował w mediach społecznościowych jej syn, Frank. Frances zmarła w wieku 98 lat.

Jackie Stallone nie żyje

Mama Sylvestra, Tommy'ego, Franka i Toni Ann. Wróżka księżnej Diany. Jacqueline Frances Stallone była jedną z najbardziej barwnych postaci Hollywood, a historia jej życia przypominała scenariusz szalonego filmu. Odeszła w wieku 98 lat, we śnie.

Dziś rano (...) straciliśmy naszą matkę, Jackie. Była matką czwórki dzieci, Tommy'ego, Sylvestra, Frankiego i mojej zmarłej siostry Toni Ann. Była niezwykłą kobietą - codziennie trenowała, była pełna odwagi, nieustraszona. Umarła we śnie, tak jak sobie życzyła

- napisał w poście Frank Stallone.

Trudno było jej nie lubić, była osobą bardzo ekscentryczną i ekstrawagancką (...) Nigdy nie nosiła maski, to była rewolucyjna dziewczyna (...) Kiedy znasz kogoś od 70 lat, jest ciężko i smutno. Miała siedmioro wnuków i troje prawnuków. Mój brat Sylvester opiekował się nią jak królową przez całe jej życie. Nigdy już do niej nie zadzwonię, żeby mogła krzyczeć na mnie, dlaczego nigdy się nie ożeniłem. Wszyscy kochaliśmy ją i jej chęć przetrwania i zwycięstwa. Zawsze będę za tobą tęsknić mamusiu

- dodał.

Jackie Stallone - kim była?

Bizneswomen, astrolog, uczestniczka amerykańskiego Big Brothera. Jackie Stallone urodziła się 29 listopada 1921 roku. Jest mamą Sylvestra i Franka, którzy są aktorami oraz Tommy'ego i Toni Ann. Wystąpiła w programach telewizyjnych takich jak: "Gorgeous Ladies of Wrestling" i "The Howard Stern Show". Przez wielu była nazywana "Królową Hollywood", a także krytykowana za swoje zamiłowanie do operacji plastycznych. Do końca swoich dni była obecna w mediach społecznościowych.

Jak Sylvester Stallone wymyślił "Niezniszczalnych"? "To był eksperyment". Zobacz rozmowę Anny Wendzikowskiej:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości