Sylvester Stallone

  Sylvester Stallone

  Sylvester Stallone był wielokrotnie krytykowany za filmy, które reżyserował i spychany do roli drugorzędnego aktora. Teraz wraca na szczyt. Za drugoplanową rolę w siódmej części Rocky'ego: Creed: Narodziny legendy otrzymał Złotego Globa i ma również szansę na Oscara. O upadkach i wzlotach aktora powiedziała w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska. Dowiedzieliśmy się także, co łączy Marcina Prokopa i Roberta De Niro.

  W piątek w Dzień Dobry TVN: różowy jest piękny, ale tylko na różach - co zrobić z uciążliwym i wciąż powracającym trądzikiem różowatym? Następnie: śpiewający aktor, czy grający wokalista? U nas w obu odsłonach Łozo. Oprócz tego: Rocky, Rambo, Niezniszczalni - o nieznanej twarzy Sylvestra Stallone Anna Wendzikowska. A na koniec: alkohol oczami najmłodszych - jak widok pijącego nawet niewinną lampkę wina rodzica może wpływać na nasze dzieci? Zaczynamy punktualnie o 8.00.

  Nie miał pieniędzy, aby zdobyć licencję pilota, dlatego zajął się projektowaniem latających modeli. Nie dostał wizy do USA, gdzie chciał projektować dla Pentagonu, więc w domu skonstruował latające auto, którym zainteresował się Sylvester Stallone i wykorzystał go w filmie "Niezniszczalni 3". Czy niepowodzenia go motywują? Jak skontaktowali się z nim producenci filmu? Do czego służy jego model? Co jeszcze zaprojektował? Zapytaliśmy, goszczącego w Dzień Dobry TVN, wynalazcę Witolda Mielniczka.

  Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford, Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Terry Crews, Dolph Lundgren, Randy Couture, Jason Statham i wiele innych gwiazd kina akcji zagrało w najnowszej produkcji "Niezniszczalni 3". Dlaczego widzowie chętnie oglądają ten film? Czy w trakcie kręcenia scen któryś z aktorów "gwiazdorzył"? Jak powstawał plakat do filmu? Jak się pracuje z Sylvestrem Stallone? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Po kilku latach zapomnienia Sylvester Stallone powrócił jako reżyser i aktor popularną serią Niezniszczalni. Do kin weszła trzecia część filmu. Jak narodził się pomysł stworzenia tej serii? Czy po tylu latach sprawia mu frajdę ganianie po planie z bronią? O to zapytała aktora reporterka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  Często kupujemy różne przedmioty w zakupowym szale i w afekcie. Potem, kiedy przynosimy zakupy do domu, okazuje się, że to, za co zapłaciliśmy nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Czasem mamy je po babci czy dalekiej cioci. Rzeczy brzydkie i nieestetyczne - poprosiliśmy Was o wysyłanie do nas ich zdjęć. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Zobaczcie także, jak Pan POCO radził sobie w naszym studiu.

  Podziwiamy konsekwencję i determinację, z jaką Weronika Rosati przebija się do pierwszej ligi w aktorstwie, nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju. - Stań się naszym dobrem eksportowym - mówił do Rosati w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Czy ma znajomości w Hollywood, dzięki którym dostaje role? Czy dostaje niemoralne propozycje? Gościem Dzień Dobry TVN była aktorka Weronika Rosati. W jakiej produkcji zagrała u boku Sylvestra Stallone?