Gwiazdy

Gromee i jego talent malarski. Artysta zdradził nam, dlaczego zdecydował się uwiecznić na obrazie Krystynę Feldman

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ogromną pasją Gromeego jest malarstwo. W ostatnim czasie odwiedził swoją dawną pracownię i zaprezentował fanom jeden z namalowanych przez siebie obrazów. Jego bohaterką okazała się Krystyna Feldman, a o swojej inspiracji aktorką opowiedział nam pokrótce sam muzyk.

Malarska pasja Gromeego

Gromee jest znanym i cenionym DJ-em, który na swoim koncie ma wiele kolaboracji z gwiazdami takim jak Golec uOrkiestra czy Ania Dąbrowska oraz występ na Eurowizji w 2018 roku. Jest też zaangażowany w wielkie muzyczne wydarzenie Orcheston, gdzie znane przeboje wybrzmiewają w aranżacji orkiestry symfonicznej.

Muzyk nie ukrywa, że jego ogromną pasją jest malarstwo i może pochwalić się wieloma stworzonymi przez siebie obrazami. Dzięki zdjęciu w mediach społecznościowych mamy okazję zobaczyć jedno z nich - powstałe wiele lat temu.

Odwiedziłem dziś moją starą pracownię malarską... Zawsze się wzruszam, jak patrzę na moje stare prace, czasami myślę, że czekają, jak je odwiedzę...

- czytamy w poście.

Krystyna Feldman na obrazie Gromeego

Bohaterką dzieła muzyka została nieżyjąca już Krystyna Feldman. Artysta zdradził nam, dlaczego zdecydował się namalować jej postać.

To moja stara praca, która leży od wielu lat w pracowni, jest ich tam pewnie setki. Pani Krystyna była, jest i będzie dla mnie królową. Zazwyczaj grała drugoplanowe genialne role, a wszystko zamknęła klamrą w "Moim Nikiforze". Kocham takich artystów, z tego powodu powstała ta praca

- dowiedzieliśmy się od Gromeego.

Obserwatorzy DJ-a byli pod wrażeniem jego talentu malarskiego i tego, jak dokładnie oddał osobę aktorki. W komentarzach nie szczędzili mu słów uznania.

Obraz, portret do złudzenia przypomina świetną artystkę jaką była Pani Krystyna Feldman. Pięknie?

- napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Dość że utalentowany w muzyce, to jeszcze w malowaniu. Mogę chyba to jasno stwierdzić - A R T Y S T A

- dodał inny internauta.

Gromee i jego żona Sara Chmiel-Gromala byli w czerwcu rozmówcami Dzień Dobry TVN. Przypominamy tę rozmowę.

Zobacz także:

Tom Hanks świętuje 64. urodziny. Przypominamy najlepsze filmy ulubieńca publiczności

Wakacyjna Agnieszka Dygant zachwyca formą. Fanka: "Super i ta figura nastolatki"

92-letni legendarny kompozytor, Burt Bacharach, założył konto na Instagramie

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości