Gromee

    Gromee

    To bardzo radosny czas w życiu Gromeego i jego żony Sary Chmiel. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Przez kilka miesięcy udało im się utrzymać ten fakt w tajemnicy. Dopiero teraz pochwalili się zdjęciem, na którym wokalistka ma już widocznie zaokrąglony brzuszek.

    DJ i producent muzyczny Gromee zaprosił do współpracy norweskiego wokalistę Jespera Jenseta. I tak oto powstała piosenka "One Last Time", którą wykonali na scenie Dzień Dobry Wakacje. - Uwielbiam ludzi z taką pasją do muzyki, z taką miłością do muzyki i śpiewania. I to jest coś magicznego, co mam nadzieję słychać w naszym utworze - mówił Gromee. Posłuchajcie tej piosenki! Podoba się Wam?

    Niewidomy Igor Sobierajski dzięki absolutnemu słuchowi muzycznemu potrafi zagrać każdy utwór. Chłopiec prowadzi kanał na jednym z mediów społecznościowych, na którym umieszcza swoje wersje popularnych utworów zagrane na pianinie i keyboardzie. Bardzo dużą popularnością wśród fanów 13-latka cieszy się cover Light Me Up Gromee'ego. Igora i jego rodziców zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak to się stało, że chłopiec zaczął grać na pianinie, kto go skierował do szkoły muzycznej, na jakiej muzyce chciałby się skupić i, czy czuje się już gwiazdą internetu. Na naszej kanapie usiadł też Gromee. Powiedział nam, kto przesłał mu nagranie Igora z coverem jego przeboju? Zobaczcie, jaki niesamowity prezent miał dla Igora.

    Gromee, właściwie Andrzej Gromala to polski DJ i producent muzyczny. Tworzy głównie muzykę klubową. Na scenie Dzień Dobry TVN - wraz z Lukasem Meijerem - wykonał utwór "Light Me Up".