Gwiazdy

Utracona miłość Eweliny Lisowskiej? Piosenkarka wydała nowy singiel

Gwiazdy

Aktualizacja:
Ewelina Lisowska

"Nie mogę zapomnieć" – tak brzmi nowy tytuł singla Eweliny Lisowskiej. Premiera piosenki odbyła się w piątek o 10:30. O czym opowiada nowy utwór?

Nowy singiel Eweliny Lisowskiej

I jest! "Już w ten piątek o 10:30 premiera mojego nowego singla!" – oświadczyła w mediach społecznościowych Ewelina Lisowska. Tuż przed wyznaczoną godziną w programie "Dzień Dobry TVN" mogliśmy usłyszeć jej fragment. W rozmowie z prowadzącymi dziennikarz Mateusz Hładki przyznał, że utwór ten "podobno jest o utraconej miłości". "Nie mogę zapomnieć" przede wszystkim utrzymane jest w tanecznym klimacie.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak bardzo czekałam na piątek. Chcę już to usłyszeć! Nie mogę się doczekać

Nareszcie

Wow, czekam na efekt

- komentują internauci.

Ewelina Lisowska po wakacjach wydała singiel

Trzeba przyznać, że wokalistka zrobiła niemałą niespodziankę fanom. Jeszcze kilka tygodni temu mogliśmy podziwiać jej relację z wakacji. Artystka przed premierą "Nie mogę zapomnieć" wypoczywała najpierw w Chorwacji, później na Węgrzech, a potem przyszedł czas na słoneczną Italię - Florencję, Neapol, Paestum w prowincji Salerno, Wenecję i Rzym. Widać, że włoskie wakacje - zaowocowały!

Ewelina Lisowska wystąpiła w programie "X-Factor". To dzięki niemu jej nazwisko stało się rozpoznawalne. W 2012 zaprezentowała singiel "W stronę słońca", który szybko zyskał grono wielbicieli.

Rok później podczas gali Eska Music Awards 2013 została nagrodzona w kategoriach Najlepszy hit, Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci. Od tego czasu jej kariera nabierała tempa. Wystąpiła w wielu programach, a także użyczyła swojego głosu do filmów animowanych.

Ostatni swój singiel zatytułowany "T-Shirt" wydała przeszło dwa lata temu. Fani piosenkarki musieli więc uzbroić się w cierpliwość. Zresztą w mediach społecznościowych często dopytywali, kiedy ukaże się nowy singiel.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Ewelina Lisowska – "Prosta sprawa"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości