Gwiazdy

Emma Stone została mamą! Aktorka i jej mąż powitali na świecie pierwsze dziecko

Gwiazdy

Zagraniczne media donoszą, że Emma Stone, jedna z najzdolniejszych aktorek naszych czasów i jej mąż, Dave McCary, zostali rodzicami. Wiadomość o narodzinach potomka pary przedostała się do prasy z pewnym opóźnieniem.

Emma Stone i Dave McCary: zaręczyny, ciąża i ślub w tajemnicy

Para niechętnie dzieli się informacjami na swój temat. Mimo ogromnego zainteresowania fanów z powodzeniem oddzielają życie prywatne od zawodowego. Tak było w przypadku zaręczyn, później ciąży i ślubu, który podobno obył się jesienią ubiegłego roku. Teraz pojawiły się informacje, że pierwszy potomek pary pojawił się już na świecie i to jakiś czas temu. Według informacji portalu TMZ.com aktorka urodziła 13 marca.

Jak dotąd para nie odniosła się do medialnych doniesień na swój temat. Nie jest więc znana płeć dziecka, ani jego imię. Pozostaje nam zatem czekać na oficjalne oświadczenie świeżo upieczonych rodziców, ale czy i kiedy ono nastąpi? Trudno powiedzieć

Emma Stone: oszałamiająca kariera

Emma Stone już w dzieciństwie wiedziała, czym chce się zajmować, kiedy dorośnie. Dążyć do spełnienia marzeń zaczęła już w wieku 11 lat, kiedy zaczęła występować na deskach jednego z amatorskich teatrów. Później jej kariera nabrała tępa. Rozpoznawalność na świecie przyniosły jej role w takich filmach "Łatwa dziewczyna", "Służące", "Birdman", "Faworyta" oraz "La La Land". To właśnie za rolę w musicalu otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Zobacz wideo: Macierzyństwo na wyścigi - czy rywalizacja wśród młodych mam jest szkodliwa? Gwiazdy komentują

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości