Gwiazdy

Emily Ratajkowski urodziła. "Poród przepełniony miłością"

Gwiazdy

Aktualizacja:
cover video/x-news

Emily Ratajkowski podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Gwiazda ogłosiła to dopiero teraz, choć od porodu minęło już parę dni. Maleństwo wybrało sobie szczególną datę.

Emily Ratajkowski po raz pierwszy została mamą

Modelka o swojej ciąży poinformowała w październiku 2020 r. Wiele kontrowersji wzbudziła decyzja 29-letniej celebrytki o tym, by nie zdradzać płci potomka. Postanowiła bowiem, że to nie ona, lecz dziecko samo podejmie decyzję, czy czuje się mężczyzną lub kobietą. W opublikowanym niedawno poście zdradziła jednak męskie imię pociechy - Sylvester Apollo Bear.

Emily Ratajkowski podzieliła się radosną nowiną z fanami

Gwiazda aktywnie dzieliła się z fanami swoimi doświadczeniami z czasu ciąży, ale o porodzie dziecka poinformowała dopiero parę dni po fakcie. Jak zdradziła w poście, chłopiec przyszedł na świat 8 marca. Dla Emily to szczególna data - Międzynarodowy Dzień Kobiet. O samym porodzie pisała zaś jako o najbardziej "przepełnionym miłością", "surrealistycznym" i "pięknym" wydarzeniu w jej życiu.

W komentarzach fani życzą mamie i maleństwu wszystkiego, co najlepsze. Pod zdjęciem Emily dosłownie zaroiło się od pozostawianych przez obserwatorów emotikon przedstawiających serca. Sylvester Apollo Bear ma przepiękne powitanie na świecie!

Zobacz wideo: Pandemia spopularyzowała porody domowe

Zobacz też:

Tylko u nas Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska o samoakceptacji: "Nie lubiłam siebie i wstydziłam się tego, jak wyglądam"

Bartek Jędrzejak laureatem Telekamery 2021. Wśród nagrodzonych także Piotr Kraśko i Przemek Kossakowski

Joga, a może miły SMS do kogoś bliskiego? Gwiazdy mają sprawdzone metody na dobry początek dnia

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości