Artykuł z cyklu ''Miłe wieści'' strona główna cyklu
Miłe wieści

Joga, a może miły SMS do kogoś bliskiego? Gwiazdy mają sprawdzone metody na dobry początek dnia

Dobry początek dnia

Dougal Waters/Getty Images

Miłe wieści

Joga, a może miły SMS do kogoś bliskiego? Gwiazdy mają sprawdzone metody na dobry początek dnia

Dobry początek dnia

Dougal Waters/Getty Images

Zrób sobie dzień dobry! Poranne rytuały nie tylko poprawiają samopoczucie, ale też nadają odpowiedni rytm dnia. Gwiazdy dobrze o tym wiedzą, dlatego podejrzeliśmy jak wyglądają ich poranki. Z uśmiechem jak Blanka Lipińska, czy aktywnie jak Martyna Wojciechowska? Inspiruj się i wybierz sposób, który najbardziej ci odpowiada.

Nie od dziś wiadomo, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Warto jednak zadbać o to, żeby cały poranek naładował nas pozytywną energią, której starczy do wieczora. Sposobów jest wiele - my sprawdziliśmy, jak znani i lubiani rozpoczynają dzień tak, żeby był udany.

Sposoby na udany dzień - bądź miły

Każdy, kto obserwuje Blankę Lipińską w mediach społecznościowych wie, że autorka bestsellerów ma bardzo dobrą relację ze swoimi fanami. Każdego dnia wrzuca do sieci nowe nagrania, a rano zawsze wita obserwatorów stałym zdaniem: "Dzień dobry kochani, to będzie piękny dzień!". Tylko tyle i aż tyle wystarcza, żeby się uśmiechnąć. 

Poranek rozpoczęty życzliwością z pewnością poprawi Ci humor. Uśmiechnij się do bliskich, powiedz im dobre słowo. W dobie mediów społecznościowych dzielenie się pozytywną energią jest jeszcze prostsze - możesz wysłać komuś miłą wiadomość lub uśmiechnięte selfie. Pamiętaj o tym, że dobro wraca!

Zacznij dzień jak gwiazda - od zdrowego śniadania

Anna Lewandowska jest inspiracją dla wielu Polek. 32-latka spełnia się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Od niedawna jest mamą dwójki dzieci - Klary i Laury. Trenerka nie ukrywa, że odkąd jej rodzina powiększyła się, poranki w domu Lewandowskich wyglądają nieco inaczej. Dziewczynki chętnie tulą się do swoich rodziców, co dumni sportowcy regularnie pokazują na Instagramie. Tyle miłości, serce rośnie.

Tulenie to jednak nie wszystko. Lewandowska nie zapomina też o szybkim, a co najważniejsze zdrowym śniadaniu. Im więcej kolorów na talerzu, tym lepiej.

Poranny trening z gwiazdami

Podróżuje, kręci reportaże, prowadzi fundację, wychowuje córkę... W życiu Martyny Wojciechowskiej nie ma miejsca na nudę, a każdy kolejny dzień jest pełen nowych wyzwań. Gwiazda prowadzi aktywny tryb życia, toteż często rozpoczyna swój poranek od biegania. Już po półgodzinnym truchcie w mózgu zaczynają uwalniać się endorfiny, czyli hormony szczęścia. 

Poranna przebieżka po parku to nie jedyny sposób na aktywne rozpoczęcie dnia. Monika Mrozowska stawia przykładowo na poranną jogę. Odpowiednie asany równie skutecznie pobudzą twoją głowę i mięśnie do pracy.

Dobrego dnia!

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
49
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0