Gwiazdy

Gwiazda "Na Wspólnej" wzięła ślub. Na uroczystości nie zabrakło sławnych gości

Gwiazdy

Peter Cade/Getty Images

Dawid Czupryński, znany z serialu "Na Wspólnej", stanął na ślubnym kobiercu. Aktor i jego wieloletnia partnerka Patrycja powiedzieli sobie "tak" w kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie.

Dawid Czupryński wziął ślub

31-letni aktor jest znany głównie z serialu "Na Wspólnej", w którym od 2014 roku gra postać Bruno Krawczyka. Swoją partnerkę Patrycję Filimon poznał ponad 5 lat temu podczas wakacji w Chałupach, nad Bałtykiem. Po kilki latach związku para postanowiła zalegalizować swój związek. Dawid i Patrycja pobrali się w kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie, a w uroczystości towarzyszyła im najbliższa rodzina i przyjaciele. Świadkiem pana młodego został aktor Marcel Sabat, a wśród gości obecni byli m.in. Agnieszka Wielgosz, Agnieszka Mrozińska oraz Alex Caprice.

Ślub jest ukoronowaniem naszej miłości. To dojrzała i odpowiedzialna decyzja. Chcemy być ze sobą na dobre i na złe. Poza tym to wielkie przeżycie, bo nigdy jeszcze nie stawałem na ślubnym kobiercu. Jestem gotowy na wszystko – mogę się wzruszyć, popłakać, skakać z radości, a nawet stracić przytomność

– wyznał szczęśliwy aktor w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Dawid Czupryński - kim jest?

Urodził się i wychował w Kielcach, gdzie uczęszczał na pierwsze zajęcia teatralne. W 2014 ukończył wrocławską filię Wydziału Aktorskiego. Karierę rozpoczął na deskach teatru: jako Gruby w sztuce Sławomira Mrożka "Na pełnym morzu" w reż. Mateusza Trembaczowskiego oraz jako Adi w komedii Michała Molki "Raj - Goodbye - boska komedia w jednym akcie" w reż. Radosława Dunaszewskiego. Po raz pierwszy trafił na kinowy ekran w ekranizacji lektury szkolnej "Kamienie na szaniec" w 2014 roku.

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości