Gwiazdy

Izabela Janachowska planuje powiększyć rodzinę? Zdobyła się na szczere wyznanie

Gwiazdy

Izabela Janachowska wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim w najnowszym wywiadzie opowiedzieli o swoich planach powiększenia rodziny. Czy ich syn Christopher niedługo doczeka się rodzeństwa? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Izabela Janachowska - żona i mama

Izabela Janachowska jest najbardziej rozpoznawalną ekspertką od organizacji ślubów. Widzowie TVN Style pokochali jej programy, a kanał na YouTubie, który prowadzi, zyskał wielu fanów. To tylko jedna strona medalu, bo Iza obok bycia businesswoman, jest przede wszystkim mamą i żoną. Wielokrotnie podkreślała, że to rodzina jest dla niej najważniejsza. W 2014 roku poślubiła o 27 lat starszego od siebie Krzysztofa Jabłońskiego. 5 lata później małżeństwo powitało na świecie synka Christophera.

Izabela Janachowska planuje kolejne dziecko?

Teraz cała trójka wystąpiła na okładce najnowszego numeru magazynu "Viva!". Oprócz tego, w rozmowie z dziennikarką Katarzyną Piątkowską opowiedzieli o swoich planach. Fragment wywiadu w Dzień Dobry TVN przytoczył Mateusz Hładki:

Świetne pytanie zadaje autorka: "Chcecie mieć jeszcze większą rodzinę?". Krzysztof: "Nie wykluczamy tego. Jak patrzę na Chrisa, to myślę, że w sumie trójkę takich słodkich dzieci mógłbym mieć". Izabela: "Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch"

Przypomnijmy, że nie tak dawno rodzice świętowali urodziny syna. Wówczas prezenterka zamieściła na swoim Instagramie wyjątkowy post. - Chrisek zmienił moje życie o 180 stopni dokładnie dwa lata temu - dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam i nie przypuszczałam, że poznam. Synku bądź zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy, z odwagą idź przez życie i spełniaj marzenia . Pamiętaj, że kochamy Cię najbardziej na świecie - napisała Izabela Janachowska.

Więcej na ten temat w artykule:

Izabela Janachowska świętuje urodziny synka. "Dzięki niemu odkryłam uczucia i emocje, których nie znałam"

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spełnili swoje wspólne marzenie. "Myślałam, że będzie milej"

Justyna Steczkowska o planach muzycznych i śmierci mamy: "To było wzruszające i pełne miłości odejście na drugą stronę"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości