Gwiazdy

Charlize Theron pokazała zdjęcie z córką tuż po adopcji. Jackson ma już 8 lat

Gwiazdy

x-news

Południowoafrykańska aktorka nie dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym. W 2012 roku po raz pierwszy została mamą, adoptowała wtedy małą Jackson. Charlize wróciła teraz wspomnieniami do chwili, kiedy dziewczynka towarzyszyła jej podczas nagrań do filmu "Mad Max". Gwiazda opublikowała na Instagramie ich wspólne zdjęcie.

Charlize Theron i jej córka Jackson

Aktorka w 2012 roku po raz pierwszy została mamą. Pochodząca z Afryki Południowej Charlize postanowiła adoptować czarnoskórą dziewczynkę.

Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami wspomnieniami z pierwszych chwil z córką. Jak się okazuje, Jackson była z nią podczas nagrań do kinowego hitu "Mad Max: Na drodze gniewu". Na zdjęciu widzimy, że od początku łączyła ich wyjątkowa, bliska relacja.

Zostałam mamą tuż przed rozpoczęciem zdjęć. Przynajmniej moje dziecko na zawsze będzie miało zabawne wspomnienie: „Większość pierwszego roku życia spędziłam na platformie wojennej”

- zażartowała Charlize w opisie zdjęcia.

Charlize Theron - gwiazda z RPA

Aktorka wychowała się na farmie w północnym RPA. Przez pewien czas pracowała jako modelka, jednak osiągając pełnoletniość postanowiła wyemigrować z Afryki do Ameryki Północnej i zamieszkała na stałe w Los Angeles.

Ma dwie adoptowane córki: 8-letnią Jackson i 5-letnią August.

Popularność zdobyła rolą seryjnej morderczyni Aileen Wuornos w filmie "Monster" , za którą zdobyła w 2003 roku Oscara.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości