Gwiazdy

Rafał Zawierucha i jego nowe show. W planach goście z Hollywood

Rafał Zawierucha

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Rafał Zawierucha i jego nowe show. W planach goście z Hollywood

Rafał Zawierucha

Kamil Piklikiewicz/East News

"Zawierucha filmowa" - to instagramowy program, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest Rafał Zawierucha. Show startuje w niedzielę 17 maja. Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

"Zawierucha filmowa"

O projekcie "Zawierucha filmowa" aktor wspominał w mediach społecznościowych od kilku dni. Szczegółów jednak nie zdradzał. 

Teraz ujawnił, kim będą goście pierwszego epizodu, który odbędzie się w niedzielę 17 maja. Pojawią się w nim aktor Tomasz Kot i Łukasz Palkowski – scenarzysta i reżyser głośnego filmu „Bogowie”.

W trakcie Live’a konkurs z ciekawymi nagrodami: płyta z filmem Bogowie z autografami gości :) Do zobaczenia! ⭐️⭐️⭐️ #film #bogowie #tomaszkot #movie #actor #rafalzawierucha #live #livestream

- zapowiada na swoim instagramowym koncie Rafał Zawierucha. W filmach "Bogowie" aktor wcielił się w postać kardiochirurga Romualda Cichonia. 

Rafał Zawierucha i jego nowy program  

Rąbka tajemnicy co do kolejnych odcinków aktor uchylił też podczas relacji na żywo.

Jedyne, co mogę zdradzić, to że będą też goście z »Pewnego razu w Hollywood«

- zapowiedział Zawierucha, który w tym reżyserowanym przez Quentina Tarantino filmie zagrał  Romana Polańskiego.

Jak przyznał, od dawna marzył o stworzeniu programu, w którym będzie mógł rozmawiać o kinie. Chce też polecać filmy warte obejrzenia.

Będziemy rozmawiać o filmie, o sytuacjach z planu, o przygotowaniach do roli, o budowaniu postaci, podstawowych wartościach i elementach, na które zwracają uwagę twórcy

Pomysł powstał nie tylko z miłości do kina, ale również potrzeby wspierania innych twórców.

Chciałbym, żeby osoby, które są już na innym pułapie, też nie bały się wciągania innych na pokład. To jest to, co powiedzieli mi kiedyś producenci »Żądła« - Musisz szanować każdego człowieka, nawet tego, co sprząta, bo nigdy nie wiesz, kiedy on cię przeskoczy i sobie o tobie przypomni

- powiedział artysta. 

"Zawierucha filmowa" - gdzie oglądać

Program na instagramowym koncie Rafała Zawieruchy startuje w niedzielę 17 maja o 18.00. Emisja jest planowana także w środy o 20.00. W trakcie każdego spotkania przewidziany jest konkurs, w którym będzie można wygrać autograf gościa. Internauci będą mogli również zadawać pytania zaproszonym osobom.

Zobacz też:

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
96
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0