Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jak nazwie syna. „Będzie Hania i…”

Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan

Aktorka już lada moment urodzi swoje drugie dziecko. W końcu zdecydowała się wyjawić długo skrywaną tajemnicę. Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jakie imię da synkowi i kto je wymyślił. Będziecie zaskoczeni.

Jak Basia Kurdej-Szatan nazwie syna?

Już za niecały miesiąc Basia Kurdej-Szatan i jej mąż – Rafał Szatan ponownie zostaną rodzicami. Z niecierpliwością oczekują narodzin syna. Aktorka chętnie dzieli się ciążowymi fotografiami. Mniej chętnie natomiast dzieli się szczegółami na temat swojego stanu i maluszka, który już niebawem przyjdzie na świat. W końcu jednak postanowiła wyjawić, jakie imię będzie nosił jej synek.

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio

- powiedziała Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z "Plotkiem".

Aktorska para zdecydowała się na staromodne imię, które ostatnio zyskuje na popularności. W show-biznesie ich syn będzie miał imiennika i rówieśnika – Henryczka Majdana.

Basia Kurdej Szatan o porodzie

Aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się ostatnio efektem wyjątkowej sesji ciążowej. Przy okazji podzieliła się z fanami swoim samopoczuciem na miesiąc przed porodem.

Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu .... :) pogoda nie sprzyja, został miesiąc...

- napisała wówczas.

Basia Kurdej-Szatan zapytała także wszystkie swoje obserwatorki o to, jak czuły się kilka tygodni przed rozwiązaniem. Odpowiedzi było mnóstwo. W końcu, w kobietach siła!

Ostatni miesiąc u mnie to było tylko odliczanie dni do porodu, nie było jakoś ciężko fizycznie i psychicznie ale bardzo nie mogłam się doczekać spotkania z małą kruszynką. Na szczęście szybko mija

Na końcówce lepiej niż na początku

Pięknie wyglądasz, ostatki to wymagający czas, rozumiem. Wysyłam moc i dobrą energię

- pisały.

Zobaczcie jak Basia Kurdej-Szatan ćwiczyła w ciąży:

Zobacz też:

Te gwiazdy zdecydowały się na dziecko po czterdziestce. Jakie zalety ma późne macierzyństwo?

Reese Witherspoon skomentowała rok 2020 za pomocą jednego zdjęcia. Trafnie?

"Kto odmówi pannie młodej?". Nowy program Małgosi Ohme, w którym łamie się stereotypy

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości