Gwiazdy

Andrzej Gołota zmienił fryzurę! W takim wydaniu go jeszcze nie widzieliście. Jego żona: "Rozpacz i tęsknota za fryzjerem"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Domowa kwarantanna daje się we znaki także Andrzejowi Gołocie. Choć polski pięściarz rzadko udziela się w mediach, jego żona Mariola zadbała o to, aby fani byli informowani na bieżąco. Udostępniła w sieci zdjęcie, na którym trudno odnaleźć starą wersję pięściarza.

Nowy wygląd Andrzeja Gołoty

Pięściarz postanowił, że w czasie domowej izolacji na jego głowie będzie obecny tzw. "artystyczny nieład". Wygląda na to, że nie ufa swojej żonie w kwestii obcięcia włosów i poczeka na otwarcie salonów fryzjerskich.

Rozpacz i tęsknota za fryzjerem. Andrzej stwierdził, że nie zejdzie do podziemia by się ostrzyc - "wytrzymamy"

- napisała pod opublikowanym postem Mariola Gołota.

Fani nie mogli pozostawić tego bez komentarza.

O widzę, że niedługo będzie fryzura à la Steven Seagal!

Andrzej zrób sobie przedziałek, zapuść włosy jak kiedyś Nick Carter z Backstreet Boys

- czytamy.

Jesteśmy ciekawi, jak długo pan Andrzej wytrzyma z długimi włosami! Kto wie, kiedy będzie można ponownie oddać się w ręce profesjonalistów?

Gdzie małżeństwo spędza obecny czas?

Andrzej Gołota z żoną Mariolą mieszkają w Chicago. Jak dobrze wiemy z podawanych wiadomości, w USA sytuacja związana z panującą pandemią znacznie się pogorszyła. 9 kwietnia 2020 r. podano, że w Stanach Zjednoczonych na koronawirusa choruje już ponad 400 tysięcy osób.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości