Gwiazdy

Ola Kwaśniewska też morsuje. Zdradziła, jak to wygląda w jej wydaniu

Gwiazdy

Piotr Blawicki/East News

Ola Kwaśniewska w odpowiedzi na liczne memy o morsowaniu, postanowiła dorzucić coś od siebie. Gwiazda zadrwiła z całej sytuacji i pokazała niekonwencjonalny sposób na zanurzanie się w zimnej wodzie. - A myślałam już, że tylko ja morsuję jedynie w ten sposób - skwitowała jedna z fanek.

Ola Kwaśniewska morsuje

Córka byłego prezydenta RP niejednokrotnie już wykazywała się ogromnym dystansem do siebie. Gwiazda jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto śledzi niemalże 200 tys. osób.

Tym razem Ola Kwaśniewska postanowiła nieco humorystycznie podejść do najnowszego wpisu. Na fali memów o osobach chwalących się morsowaniem, gwiazda pokazała swoją wersję kąpieli w jeziorze. Zresztą spójrzcie sami:

- Nie chciałam się przechwalać, ale powinniście wiedzieć, kto tu jest największym wymiataczem. Oto ja, morsująca już w listopadzie - napisała Ola we wpisie.

Fani wydawali się być wyjątkowo rozbawieni. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji.

- Pani dystans i poczucie humoru są uzdrowicielskie dla duszy i ciała - napisała jedna z fanek.

- A myślałam już, że tylko ja morsuję jedynie w ten sposób - dodała inna.

- Piękna, mądra, przezabawna. No kurczę, wymiataczka - dorzucił jeden z internautów.

Kim jest Ola Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska należy do gwiazd, które szczególnie dbają o swoją prywatność. Mimo dużej aktywności w sieci, rzadko publikuje na Instagramie posty mówiące o jej życiu prywatnym. Trudno nawet o zdjęcia z jej mężem Kubą Badachem. Gwiazda jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także kurs instruktorski na trenerkę salsy. Uczyła tańca w szkołach Salsa Libre i Latin Groove.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są razem od ponad dziesięciu lat. Para pobrała się 22 września 2012 r. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce. Wydarzenie odbiło się ogromnym echem we wszystkich mediach. To zdecydowanie była jedna z najgłośniejszych ceremonii w historii polskiego show-biznesu.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Psychofan prześladuje Kwaśniewską?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości