Gwiazdy

Wiemy kto jest głosem Wielkiego Brata! To córka Krystyny Czubówny

Gwiazdy

Produkcja Big Brothera zaskoczyła widzów. Wielki Brat okazał się Wielką Siostrą. Najbardziej tajemniczy głos w Polsce jest kobietą. To Agnieszka Barjasz zaprasza uczestników programu programu do pokoju zwierzeń...

Kobieta głosem Wielkiego Brata

Agnieszka Barjasz przyznaje, że pomysł, by Wielki Brat był kobietą, spodobał się jej niemal od razu. Choć jak dodała, była zaskoczona tym, że to właśnie jej produkcja zaproponowała współpracę.

Wiadomo, głos że będzie porównywany do pierwszego głosu Wielkiego Brata. Pomyślałam sobie, że zabieg taki, żeby to był kobiecy głos jest bardzo fajnym sposobem, żeby uciąć pewne rzeczy, ale żeby też pokazać w nowej odsłonie tego Wielkiego Brata.

Agnieszka przyznała, że nie miała problemu z tym, że nazywanie jej Wielkim Bratem ujmuje jej kobiecości.

Zupełnie nie mam z tym problemu, że nie jestem Wielką Siostrą, tylko Wielkim Bratem. Hasło Wielki Brat traktuję jako tytuł przed nazwiskiem. To jest funkcja, jaką mam do spełnienia. I myślę, że też takie podejście jest dowodem na to, jestem pewna tej swojej kobiecości właśnie i czuję tę siłę kobiety. Nie uważam, że nazywanie mnie Wielkim Bratem tej kobiecości mnie ujęło. Tak samo, jak nazwanie mnie Wielką Siostrą kobiecości mi nie doda.

Dzięki Agnieszce Wielki Brat zyskał zupełnie nowe oblicze. Choć Agnieszka stara się zachować dyplomację w każdej sytuacji, to Wielki Brat nie jest kimś zupełnie pozbawionym emocji. Agnieszka dodała, że czasami trudno jej ukryć sympatię czy antypatię do uczestników.

>>> Zobacz też: Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?"

Kim jest Wielki Brat?

Agnieszka Barjasz skończyła studia na kierunku zarządzenie i marketing. Prywatnie jest mamą dwóch córek: Zosi i Helenki. Jak mówi sama Agnieszka, jej życiowym osiągnięciem jest rodzina. Bycie razem i wspólne pasje, które dzieli z córkami są dla Bajrasz najważniejsze. Dziewczyny w czasie wolnym odreagowują codzienne stresy w parku z przeszkodami.

Bajrasz w nowej roli bardzo sekunduje jej mama, Krystyna Czubówna.

Ja bym się w takim programie nie sprawdziła na pewno. Ona mi imponuje znajomością ludzkich dusz. Ma łatwość przejrzenia człowieka na wylot. Ja sobie daję radę z tekstem, a Aga z żywymi ludźmi.

- przyznała znana lektorka.

>>> Zobacz też: Woźniak-Starak zdradziła, co wydarzy się w pierwszym odcinku Big Brothera!

Krystyna Czubówna mówi, że w przeciwieństwie do niej, Agnieszka jest mamą doskonałą i sobie fantastycznie radzi.

>>> Zobacz też: Gulczas i Klaudiusz mocno o uczestnikach Big Brothera: "Za mało się śmieją!"

Przeznaczenie ją dogoniło

Od kilku lat Agnieszka Bajrasz razem z mamą prowadzi firmę. Zajmuje się w niej sprawami administracyjno-finansowymi.

Odkąd razem współpracujemy, udało jej się nawet uzbierać trochę oszczędności, ponieważ moja mama wyznaje zasadę, że pieniądze są po to, żeby je wydawać.

- przyznaje z uśmiechem Agnieszka.

Barjasz dodała również, że bardzo opierała się temu, by pracować w mediach.

Nie było takiej siły, która by mnie namówiła do tego, aż w końcu w pewnym momencie doszłam do wniosku, że przeznaczenie mnie dogoniło i zawód mnie dopadł.

-podsumowała Agnieszka.

>>> Zobacz też: "Czuję się zażenowany!" Maciej Borowicz tłumaczy się po wyrzuceniu go z Big Brothera.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości