Gwiazdy

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?" 

Gwiazdy

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?" 

W ostatnim tygodniu z programem Big Brother pożegnał się Tomasz Urban. Jak wspomina swój udział w Domu Wielkiego Brata? Czego żałuje? Co będzie wspominał najlepiej, a co najgorzej?

Więcej: Maciej Borowicz wyrzucony z "Big Brothera"! 


  • Tomasz Urban o Big Brotherze
  • Tomasz Urban a homofobia
  • Karolina i Maciej. Kto odpadnie z Big Brothera?


Zobacz też: Złamała regulamin Big Brothera. Ale to nie ona odpadła z programu!


Tomasz Urban o Big Brotherze

W ostatnim tygodniu z programem Big Brother pożegnał się Tomasz Urban. Jak ocenia program i swój udział w programie? 

Pierwsze trzy dni były ciekawe, ponieważ wszyscy byliśmy zachłyśnięci w ogóle tym, że dostaliśmy się do Big Brothera. W pierwszy wieczór byliśmy bardziej zrelaksowani, m.in. dzięki odrobinie alkoholu. W kolejnych dniach byliśmy nadal tym wszystkim zachłyśnięci, ale zaczęliśmy bardziej się poznawać. Zaczęły powstawać większe sympatie. Dopiero po pierwszych nominacjach, większość z nas zdała sobie sprawę, że to rzeczywiście jest program, że to jest jakaś forma konkursu i że można tam coś wygrać lub stracić - powiedział Tomasz Urban w studiu Dzień Dobry TVN.

Tomasz Urban a homofobia

Dorota Wellman zadała w pewnym momencie pytanie do Tomasza Urbana:

Czy jesteś homofobem? - zapytała Wellman.

Było to nawiązanie do zachowania Tomasza, kiedy to zaczął śmiać się z Łukasza, że "sika na siedząco", tym samym nazwał go "dziewczyną". Tymi słowami Tomasz sprawił, że Łukasz zaczął płakać.

Nie, nie jestem homofobem! Wywodzę się z homofobicznych klimatów, z racji tego że Śląsk jest takim miejscem, gdzie mówi się to co się myśli. A jak się źle myśli, to się źle mówi. I Śląsk tak bardzo nie wybacza, jak na przykład Warszawa, która jest dużo bardziej otwarta. Ja z tego klimatu faktycznie pochodzę, te elementy są we mnie dość mocno zakorzenione. Natomiast u mnie homofobia kończy się na tym, że mnie po prostu nie interesuje, co kto robił. Uważam, że sprawy związane z własną seksualnością są sprawami prywatnymi i tyle - dodał Tomasz Urban.

Karolina i Maciej. Kto odpadnie z Big Brothera?

Przypomnijmy, w związku z tym że Maciej został wyrzucony z Big Brothera, w tym momencie nominowani są: Karolina, Justyna i Łukasz.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
3
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.04.2019
Widz
Big Brother interesuje mnie tylko, jeśli występuje Manuela Michalak. Tylko dla niej włączam. Ma osobowość, wprowadza uśmiech, bez niej to nuuuda. Szanowny Panie Miszczaku, proszę Manueli dać jakiś samodzielny program w TVN. Pani Manuelo, proszę wymyślić dla siebie jakiś autorski program. Oglądalność murowana.