Gwiazdy

Gulczas i Klaudiusz mocno o uczestnikach Big Brothera: "Za mało się śmieją!"

Gwiazdy

Gulczas i Klaudiusz mocno o uczestnikach Big Brothera: "Za mało się śmieją!"

Gulczas i Klaudiusz Sevković, uczestnicy Big Brothera, byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o tym, jak ich życie zmieniło się po programie i ocenili obecną edycję programu.

Zobacz też: Agnieszka odpadła z Big Brothera jako pierwsza


Gulczas i Klaudiusz Sevković, uczestnicy Big Brothera, opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN o swoich przeżyciach związanych z Domem Wielkiego Brata, oraz o tym jak potoczyło się ich życie tuż po programie.

Gulczas i Klaudiusz Sevković w Big Brotherze

W trakcie trwania Big Brothera Klaudiusz zaprzyjaźnił się z Piotrem “Gulczasem” Gulczyńskim. Panowie kontakt utrzymują do dzisiaj, choć nie jest on już tak intensywny jak jeszcze kilka lat temu.

Co Gulczas i Klaudiusz Sevković sądzą o nowej edycji Big Brothera?

Gulczas i Klaudiusz Sevković ocenili, że Daniel Barłóg, odchodząc z programu, ośmieszył się. Daniel stwierdził, że "dusi się w programie" i inaczej sobie to wyobrażał. Gulczas powiedział wprost, co o tym sądzi:

Dla mnie to jest śmieszne, facet który nazywa się fighterem, i decyduje się wziąć udział w programie, nie powinien rezygnować. Ośmieszył się! - powiedział Piotr "Gulczas" Gulczyński.
My liczyliśmy się z tym, że będziemy zamknięci w programie. Ja wytrzymałem w programie 99 dni - powiedział Gulczas na kanapie Dzień Dobry TVN

Gulczas i Klaudiusz ocenili dodatkowo warunki w obecnym Domu Wielkiego Brata. Stwierdzili, że teraz uczestnicy mają "high life", mają basen, piękne ogrody do spacerowania, wspaniałe wielkie przestrzenie. Dwadzieścia lat temu to wyglądało zupełnie inaczej.

Oboje również stwierdzili, że w Domu Wielkiego Brata brakuje zabawy, śmiechu - a tego właśnie oczekują widzowie show.

Co robią teraz Gulczas i Klaudiusz Sevković?

Klaudiusz Sevković zajmuje się obecnie m.in. profesjonalną grą w golfa. Wcześniej prowadził również audycje reklamowe z serii telezakupów. W 2006 roku został radnym miasta Chorzów. Klaudiusz jest również autorem dwóch książek oraz wydał album muzyczny.

Gulczas napisał książkę "Tajemnice domu w Sękocinie". Później wystąpił w wideoklipie Małgorzaty Ostrowskiej "Śmierć dyskotece".  Następnie zagrał w filmach: "Gulczas, a jak myślisz... " (2001), rok później pojawiła się "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja". Teraz Gulczas śmieje się, że pracuje na parkingu swojej żony.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
17
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
8
29.03.2019
mario
Miło znów zobaczyć dwóch pozytywnych wariatów, wspomnienia wracają;
28.03.2019
Mm
Ta edycja jest tragiczna, ludzie wszyscy tacy sami, bez poczucia humoru, płaczący o każdy problem. Panny wyglądają tak samo. Popisują się. Najważniejsze dla nich to jak wyglądają... Masakra.
25.03.2019
AnnaD
Popieram ich
25.03.2019
Vann
Pierwszy BB to był zupełnie inny świat niż dzisiaj. Oni mieszkali prawie jak w baraku, otoczonym płotem, a jedyne do czego mieli wtedy dostęp na zewnątrz, to parę m2 ogródka (sam nazywałem to wychodkiem). No i oczywiście byli to zupełnie inni ludzie. Bardziej normalni i tacy "swojscy", jak sąsiedzi z bloku obok, z którymi można było się identyfikować. Obecny BB nie ma nawet startu do pierwszej, czy 2 edycji. Tam po prostu nie ma ciekawych ludzi, wszyscy są do siebie podobni, jak słusznie zauważył Gulczas. I uwierzcie mi, nie pomoże nawet oglądanie transmisji na Player.pl, bo w tym domu kompletnie nic się nie dzieje. Nuda, nuda, nuda.
25.03.2019
ala
Bardzo sie ciesze, ze jest ten dzisiejszy Big Brother bo to jest swietna okazja, zebysmy przygladneli sie samym sobom, jacy jestesmy. A jacy jestesmy? Bez komputerow i smartphonow? No niestety....smutni. Smutni i jalowi, taka wlasnie jest dzisiejsza, rzeczywistosc. Spojrzmy co sie z nami dzieje, jak elektronika w nadmiarze wyprala nam mozgi. Gulczas masz 100 % racji, ludzie szukaja radosci a jak na razie wszyscy sa podobni do siebie: zachowaczy i smutni :((
25.03.2019
ala
A ja mam wrazenie, ze faktycznie nagroda jest 'za skromna' jak na takie poswiecenie. To juz nie te czasy, co to jest 100 tys? nic pozadnego sie za to nie kupi.... Wiecej mozna na zmywaku w 2 lata odlozyc...
25.03.2019
Grazyna
Pierwsza edycja byla najlepsza. Ludzie byli naturalni i niczego nie udawali. Z zapartym tchem czekalam na kazdy odcinek.
24.03.2019
xyz
Gulczas ma rację też uważam że się ośmieszył a nazywanie siebie wojownikiem nie pasuje do sytuacji, wiedział na co się piszę po prostu wymiękł.
Rozwiń wszystkie komentarzy