Gwiazdy

Woźniak-Starak zdradziła, co wydarzy się w pierwszym odcinku Big Brothera!

Gwiazdy

Woźniak-Starak zdradziła, co wydarzy się w pierwszym odcinku Big Brothera!

Big Brother powraca. Już 17 marca na antenie TV7 będziecie mogli zobaczyć pierwszy odcinek. Poprowadzi go Agnieszka Woźniak-Starak. Agnieszka zdradziła, co wydarzy się w pierwszym odcinku.

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą show Big Brother. W rozmowie z Mateuszem Hładkim zdradziła, co wydarzy się w pierwszym odcinku.
Pierwszy odcinek będzie zaskakujący. Uczestnicy wejdą do domu Wielkiego Brata (...) Dom będziemy pokazywać widzom z biegiem czasu, nie pokażemy wszystkiego od razu - powiedziała Agnieszka.

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo podekscytowana powrotem Big Brothera. Kilka tygodni temu udzieliła wywiadu Agnieszce Jastrzębskiej:

Kiedy dowiedziałam się, że program wraca pomyślałam tylko "Wow!" Tak strasznie długo marzyłam o tej żywej telewizji. Ja już chcę talk-show. Pojawił się Big Brother. Czekam na to wszystko, co się będzie działo - zdradziła Woźniak-Starak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Woźniak-Starak w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.


Czy Agnieszka nie boi się kontrowersji w związku programem?

Ale ja czekam na te kontrowersje. Bez tego nie ma Big Brothera. Za długo było spokojnie i grzecznie. Kontrowersje są bardzo wskazane.

Pierwszy odcinek już 17 marca na antenie TV7.


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
4
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0