Gwiazdy

Kto wystąpi w nowej edycji Big Brothera?

Gwiazdy

Kto wystąpi w nowej edycji Big Brothera?

Kto wystąpi w najnowszej edycji Big Brothera 2019? Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszki Woźniak-Starak, które gwiazdy jej zdaniem, powinny wystąpić w programie? Woźniak-Starak wymieniła jako pierwszych... Małgosię i Radka Rozenków. Kogo jeszcze? Posłuchajcie!

  • Powrót Big Brothera
  • Pierwsza edycja Big Brothera w Polsce


Zobacz też: Martyna Wojciechowska o nowej edycji "Big Brothera"


Powrót Big Brothera

Po ponad dziesięciu latach program Big Brother wraca na wizję! Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak, która świetnie sprawdziła się w prowadzeniu m.in. "Azja Express" i "Ameryka Express".

Agnieszka Jastrzębska zadała Agnieszce Woźniak-Starak przewrotne pytania. Kogo Agnieszka widziałaby w programie Big Brother, gdyby mieli wystąpić w nim celebryci?

Wow! Nie mam zielonego pojęcia, nie zastanawiałam się nad tym. Kto mi przychodzi pierwszy do głowy? Gośka Rozenek z Radkiem byliby pewnie hitem - powiedziała Woźniak-Starak.

Pierwsza edycja Big Brothera w Polsce

Przypomnijmy, pierwsza edycja polskiego Big Brothera pojawiła się w telewizji TVN w 2001 roku. Program prowadzony był przez Martynę Wojciechowską oraz Grzegorza Miecugowa. Akcja Big Brothera rozgrywała się w specjalnie wybudowanej willi w Sękocinie pod Warszawą. Zwycięzcą pierwszej edycji został Janusz Dzięcioł.


Sprawdź też: Gwiazdy Big Brothera po dekadzie

Co sądzisz o tym artykule?
2
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0