Gwiazdy

Robert Kochanek zdradził, dlaczego zależało mu na udziale w programie "40 kontra 20". "Szczęście było codziennie"

Gwiazdy

Robert Kochanek to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich tancerzy. Artysta postanowił na chwilę porzucić parkiet i zaangażować się w niecodzienny projekt. Od niedawna można go oglądać w programie "40 kontra 20", emitowanym na antenie TVN7. Jak trafił na plan produkcji? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Robert Kochanek podbija serca w "40 kontra 20"

Robert Kochanek jest tancerzem. Widzom znany jest przede wszystkim z występów w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz możemy go oglądać w programie "40 kontra 20", gdzie o względy jego i 24-letniego Bartosza walczą piękne kobiety.

Tancerz w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak przyznał, że o jego udziale w programie zdecydował głównie przypadek, ale nie tylko. - Kobiety. Współpracuję z nimi na parkiecie. Pomyślałem, że wejście do programu będzie dla mnie niesamowitym doświadczeniem i szansą, aby lepiej je poznać - mówił Robert Kochanek w Dzień Dobry Wakacje.

Artysta wyznał, że największą wartością tego programu było to, że z uczestniczkami programu mogli się spotykać w bardzo naturalnych sytuacjach. - Nie na randce, ale tuż po przebudzeniu lub wyjściu z basenu, gdy nie miały na sobie grama makijażu. Pokazały się takie, jakie są naprawdę - mówił. Czy udało mu się znaleźć szczęście w programie? - Tam szczęście było codziennie - wyjaśnił.

Robert Kochanek - jakie ma plany na przyszłość?

Artysta wyznał, że udział w programie spowodował tylko chwilową rozłąkę z tańcem. - Mam w planach warsztaty dla kobiet 35 plus i 45 plus - mówił Robert Kochanek. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak przyznał, że program utwierdził go w przekonaniu, że dalsza praca i współpraca z kobietami to bardzo dobry kierunek. - Dzięki programowi wiem, że kobiety są piękne cały czas. Niekiedy trzeba im tylko wskazać kierunek, aby to poczuły - dodał.

Tancerz przyznał, że niesamowitym doświadczeniem było dla niego obserwowanie, jak uczestniczki rozwiązywały między sobą konflikty. - Kobiety potrafią bardzo szybko się ze sobą pogodzić. W jednej chwili jest między nimi konflikt, a za moment rozmawiają, przytulają się i wszystko jest w prządku. To było niesamowite - dodał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Edyta Pazura krytycznie o zachowaniu współczesnych mężczyzn: "Dziwne to czasy"

Magdalena Lamparska pokazała się w bikini i zachwyciła figurą. Fani: "Co zdjęcie to szczuplejsza"

Pierwsza zazdrość w programie "40 kontra 20". Kindze nie spodobał się taniec Lindy i Roberta

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości