Gwiazdy

"40 kontra 20". Beata flirtuje z Robertem, siedząc mu na kolanach. Dzięki temu uniknie eliminacji?

Gwiazdy

Czasu na przekonanie do siebie kawalerów jest coraz mniej. Już niedługo finał "40 kontra 20", dlatego atmosfera na greckiej wyspie jest coraz bardziej napięta. Przed nami kolejna eliminacja. Która z pań tym razem będzie musiała wrócić do domu?

"40 kontra 20". Beata otwiera się na relację z Robertem

Podczas poprzednich eliminacji Robert dał kolejną szansę Kindze. To jednak nie oznacza, że nie chce utrzymywać bliskich relacji z pozostałymi uczestniczkami "40 kontra 20". W 37. odcinku okaże się, że coraz bardziej otwiera się Beata.

Kiedy pozostałe uczestniczki zobaczą, jak siedzi na kolanach Roberta i z nim flirtuje, nie będą ukrywać niezadowolenia. Humor szczególnie pogorszy się znajdującej się tuż obok Joannie, która stwierdzi, że nie słyszy, o czym rozmawiają Beata i Robert, a potem bardzo zdawkowo odpowie na pytanie Kochanka.

"40 kontra 20" odcinek 37. Kolejna eliminacja

Finał zbliża się wielkimi krokami. Każdy kolejny dzień będzie kończył się decyzją, która z uczestniczek ma opuścić program.

Nie będzie jednak zagrożonych i rozmów, podczas których panie miały szansę przekonać Roberta i Bartka do siebie. Decyzja wypowiedziana na tarasie będzie ostateczna. Kto tym razem opuści program i w jakim stylu to zrobi?

Nowe odcinki "40 kontra 20" od poniedziałku do piątku o 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Beata zostaje w willi

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości