Gwiazdy

Sia adoptowała dwoje dzieci. Piosenkarka deklaruje, że do końca życia chce być singielką

Sia trafiła na pierwsze strony gazet i portali na całym świecie. Wszystko za sprawą udzielonego przez nią wywiadu dla kanału Sirius XM. Wokalaistka przyznała w nim, że w ubiegłym roku zdecydowała się na adopcję dwóch 18-latków. Podczas rozmowy zdradziła kilka szczegółów na temat swoich dzieci.  

Sia – burzliwe życie 

Sia to artystka znana z takich hitów jak "Chandelier”, „Cheap Thrills” czy „Elastic Heart”. Zanim jednak trafiła na szczyt, czekała ją długa droga. Australijka kilka razy zmieniła wytwórnie, zrywała kontrakty i walczyła ze sposobami promocji. W życiu prywatnym mierzyła się z atakami paniki i lękami, a nawet próbowała popełnić samobójstwo. 

Jak burzliwe było jej życie, tak burzliwe okazywały się związki. Piosenkarka pierwszego partnera straciła w 1997 roku podczas wypadku samochodowego. Następnie spotykała się z Jocelynem Rachel „J.D”. Samsonem, a w 2014 roku poślubiła Erika Langa. Jednak małżeństwo rozpadło się po dwóch latach. Para rozwiodła się w 2016 roku, a Sia nigdy nie doczekała się biologicznych dzieci. Dziś deklaruje, że jest biseksualistką. 44-latka przyznała, że nie ma czasu na związki i do końca życia chce być singielką.

Sia udzieliła szczerego wywiadu

Sia niechętnie dzieli się swoim prywatnym życiem, jednak podczas ostatniego wywiadu dla "Sirius XM" artystka zdradziła rodzinny sekret. W zeszłym roku została mamą - zdecydowała się na adopcję dwóch pełnoletnich chłopców. Jak przyznaje, obaj przebywali wcześniej w rodzinie zastępczej, jednak po osiągnięciu pełnoletniości nie mogli już w niej dłużej zostać. Artystka postanowiła im więc pomóc. 

Jak wygląda życie nowej rodziny, szczególnie teraz podczas kwarantanny? Jeden z nastolatków  nie czuje się najlepiej w odizolowaniu i zamknięciu. Mimo wszystko synowie w trudnym dla wszystkich czasie starają się skupić przede wszystkim na nauce.

Obaj uważają, że to dość trudne. Ale obaj też zajmują się teraz rzeczami, które są dla nich dobre i pomocne

 – opowiada wokalistka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0