Gwiazdy

Sharon Osbourne w ogniu krytyki. Co zrobiła żona Ozzy'ego?

Gwiazdy

Sharon Osbourne w ogniu krytyki. Co zrobiła żona Ozzy'ego?

Na Sharon Osbourne spłynęło wiadro pomyj po tym, jak stanęła w obronie Piersa Morgana. Stacja CBS podziękowała jej za współpracę. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk. 

Sharon Osbourne oskarżona o rasizm?

Sharon i Ozzy Osbourne na ślubnym kobiercu stanęli w 1982 roku. On – niekwestionowany gwiazdor muzyki, ona – doskonale znana Brytyjczykom jako "osobowość telewizyjna". Od przeszło dekady współprowadziła "The Talk". Po 11 latach opuściła program. Dlaczego?

- Otóż Piers Morgan, czyli słynny prowadzący "Good Morning Britain", znany jest z tego, że nie lubi rodziny królewskiej. Po obejrzeniu wywiadu Oprah stwierdził, że on nie wierzy Meghan. Uznał, że nie powierzyłby jej w opiece nawet psa. Jest niegodna zaufania. To już w Wielkiej Brytanii zostało odebrane jako rasizm. Sharon Osbourne postanowiła stanąć w jego obronie, mówiąc: "Halo, to jeszcze nie są rasistowskie hasła". Za to jej się oberwało, do tego stopnia, że mówi się, że ona odchodzi z "The Talk". Prawda pewnie jest taka, że po prostu podziękowano jej za współpracę. To kolejny dowód na to, jak daleko w tej poprawności politycznej czasami idziemy – tłumaczyła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Oficjalne oświadczenie stacji CBS

26 marca stacja CBS potwierdziła doniesienia o odejściu żony Ozzy'ego Osbourne'a z programu  "The Talk".

 - Sharon Osbourne zdecydowała się opuścić "The Talk". Wydarzenia z transmisji z 10 marca były niekomfortowe dla wszystkich zaangażowanych, w tym dla widzów oglądających w domu. W ramach naszego dochodzenia doszliśmy do wniosku, że zachowanie Sharon w stosunku do jej współgospodarzy podczas odcinka z 10 marca nie zgadzało się z naszymi wartościami. Nie ma również żadnych dowodów, by kierownictwo CBS celowo zaaranżowało dyskusję lub miało wprowadzić w błąd któregokolwiek z gospodarzy - czytamy w oświadczeniu.

- Jednocześnie uważamy, że prowadzący nie byli odpowiednio przygotowani przez producentów programu do trudnej dyskusji na temat ras ludzkich. Podczas nadchodzącej przerwy zamierzamy zorganizować warsztaty i szkolenia dotyczące równości i świadomości kulturowej dla gospodarzy, producentów i całej ekipy - argumentuje stacja.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Magda Cielecka u Kuby Wojewódzkiego: "Teraz feministki mnie zabiją"

Maciej Stuhr ostro o sytuacji w szkołach filmowych: "Nie sami mistrzowie uczą na uczelniach artystycznych"

"Hotel Paradise". Do programu weszła nowa uczestniczka. Nie obyło się bez przeparowania

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0