Gwiazdy

Magda Narożna zaprosiła nas do swojego domu na wsi. "Zawsze tęskniłam za rannym wstawaniem i zwierzętami"

Gwiazdy

Magda Narożna zaprosiła nas do swojego domu na wsi. "Zawsze tęskniłam za rannym wstawaniem i zwierzętami"

Po wielkich zmianach w życiu prywatnym Magda Narożna odnalazła szczęście. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi jest szczęśliwie zakochana. Tylko nam pokazała, jak mieszka w uroczej wsi na Kurpiach.

Magda Narożna prywatnie

Magda Narożna z zespołu disco polo Piękni i Młodzi podbiła serca fanów nie tylko swoim głosem, ale też osobowością. Na scenie i w teledyskach jest prawdziwym wulkanem energii, za to prywatnie szuka ciszy w domu na Kurpiach.

Pierwszą rzeczą, jaką wokalistka nam pokazała była gablota z z trofeami sportowymi. Okazało się, że zanim jej muzyczna kariera nabrała rozpędu, wcześniej trenowała biegi dystansowe.

- Nogi wiedzą, ile przebiegły. (...) To są piękne wspomnienia - mówi. Kiedy była już nastolatką, musiała wybrać jedną ze swoich pasji. Padło na śpiew.

Magda Narożna ma ogromną rzeszę fanów, nic więc dziwnego, że na jednej ze ścian postanowiła umieścić prezenty od wielbicieli. Nie brakuje tam m.in. wzruszających laurek wykonanych przez najmłodszych.

- Bez tej pracy nie wyobrażam sobie życia. To jest coś co kocham - zachwyca się gwiazda.

Magda Narożna jest szczęśliwie zakochana

Dwa lata temu podczas koncertowania na Islandii Magda Narożna spotkała swojego dawnego kolegę Krzysztofa. Oboje znają się jeszcze ze szkolnych lat. Dziś mieszkają razem i wspólnie wychowują córkę gwiazdy. Para zaręczyła się rok temu podczas wyjazdu do Włoch.

- Byliśmy we Włoszech i Krzysiek w pewnym momencie uklęknął przy fontannie - wspomina wokalistka.

- Spotkaliśmy się po tylu latach. Aż wróciłem z Islandii do Polski - dodaje Krzysztof, ukochany wokalistki.

W czasie wolnym od pracy Magda Narożna prowadzi spokojne, sielskie życie. Dużo gotuje, dogląda kurnika i spaceruje po lesie. Jak sama mówi, mogłaby to robić godzinami.

- Na wsi zawsze czułam się najlepiej. Tam spędziłam najlepsze lata mojej młodości i dzieciństwa. Zawsze tęskniłam za tym, że rano wychodzę i mam jakieś zwierzątko. Cieszę się ogromnie, że tu się osiedliłam - cieszy się.

Trzeba przyznać, że wokalistka rzeczywiście uwiła sobie bardzo przyjemne gniazdko.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Reporter: Katarzyna Chętnik
Co sądzisz o tym artykule?
81
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
02.03.2021
poziomeczka
Mieszkam na wsi i tu jest pięknie. Daleko od smogu i tłumów. Podobnie jak pani Magda uwielbiam zwierzęta, mam 2 psy. Lubię z nimi spacerować. Jedyna rzecz jakiej nie lubię to zbieranie sierści, całe szczęście mam irobota , który nie narzeka i sprząta. :)
19.02.2021
Marta
Wow Madzia jesteś niesamowicie pozytywna ,szczera osoba ❤️ Jestem pod wrażeniem za każdym razem jeszcze bardziej ?