Totalna metamorfoza fryzury Joanny Liszowskiej. Polska aktorka ścięła włosy do ramion. Zobaczcie nowe zdjęcia Joanny Liszowskiej - metamorfoza jest naprawdę spektakularna! Joanna wygląda o wiele młodziej - zgadzacie się?

Więcej: Wyglądała jak nastolatka, a chciała być kobietą! Metamorfoza fryzury pani Basi


Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Gwiazda postawiła na radykalną zmianę fryzury - ścięła włosy do ramion. Fani są zachwyceni nową fryzury Joanny Liszowskiej - i wcale się temu nie dziwimy. 

Świetna zmiana :) nowe życie nowy look :) piękny początek!
Lepiej w tych włosach niż w doczepach, które przepraszam za wyrażenie... wyglądały jak makaron :(  Przepiękna fryzurka, bardzo odmładza - piszą fani Joanny Liszowskiej na Instagramie.

Joanna Liszowska rzeczywiście wygląda w nowej fryzurze niezwykle świeżo i... zdecydowanie młodziej! Sami zobaczcie zdjęcia poniżej i porównajcie!

Dodajmy, że włosy do ramion to najmodniejsza długość włosów tego sezonu - Joanna Liszowska doskonale wie, co jest teraz modne!

Joanna Liszowska - rozwód

W ostatnim czasie Joanna Liszowska przeżyła prawdziwą rewolucję życiową - rok temu rozwiodła się z mężem Olem Serneke. Mówi się, że kobieta zmienia fryzurę, kiedy w jej życiu następuje duża zmiana. Czy tak właśnie się stało w przypadku Joanny Liszowskiej?


Więcej: Pasemka na włosach krótkich i długich. Jak samemu zrobić pasemka?

Zobacz film: Flesz show-biznesowy, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0