Gwiazdy

Joanna Liszowska ma nową fryzurę. Ścięła włosy do ramion

Joanna Liszowska

Fot. Instagram

Gwiazdy

Joanna Liszowska ma nową fryzurę. Ścięła włosy do ramion

Joanna Liszowska

Fot. Instagram

Totalna metamorfoza fryzury Joanny Liszowskiej. Polska aktorka ścięła włosy do ramion. Zobaczcie nowe zdjęcia Joanny Liszowskiej - metamorfoza jest naprawdę spektakularna! Joanna wygląda o wiele młodziej - zgadzacie się?

Więcej: Wyglądała jak nastolatka, a chciała być kobietą! Metamorfoza fryzury pani Basi


Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Gwiazda postawiła na radykalną zmianę fryzury - ścięła włosy do ramion. Fani są zachwyceni nową fryzury Joanny Liszowskiej - i wcale się temu nie dziwimy. 

Świetna zmiana :) nowe życie nowy look :) piękny początek!
Lepiej w tych włosach niż w doczepach, które przepraszam za wyrażenie... wyglądały jak makaron :(  Przepiękna fryzurka, bardzo odmładza - piszą fani Joanny Liszowskiej na Instagramie.

Joanna Liszowska rzeczywiście wygląda w nowej fryzurze niezwykle świeżo i... zdecydowanie młodziej! Sami zobaczcie zdjęcia poniżej i porównajcie!

Dodajmy, że włosy do ramion to najmodniejsza długość włosów tego sezonu - Joanna Liszowska doskonale wie, co jest teraz modne!

Joanna Liszowska - rozwód

W ostatnim czasie Joanna Liszowska przeżyła prawdziwą rewolucję życiową - rok temu rozwiodła się z mężem Olem Serneke. Mówi się, że kobieta zmienia fryzurę, kiedy w jej życiu następuje duża zmiana. Czy tak właśnie się stało w przypadku Joanny Liszowskiej?


Więcej: Pasemka na włosach krótkich i długich. Jak samemu zrobić pasemka?

Zobacz film: Flesz show-biznesowy, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0