Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska 20 lat temu była nie do poznania. "Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli"

Gwiazdy

Dagmara Kaźmierska 20 lat temu była nie do poznania. "Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli"

Dagmara z "Królowych życia" jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Co rusz pokazuje na swoim profilu na Instagramie kulisy z życia prywatnego. Teraz mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała 20 lat temu, kiedy na świat przyszedł jej syn Conan. Nie poznacie jej!

Dagmara Kaźmierska zasłynęła w programie "Królowe Życia", gdzie pokochały ją miliony Polek i Polaków. Wszystko to dzięki charyzmie, wrodzonemu poczuciu humoru i ciętemu językowi. Dagmara w kolorowym show odsłoniła przed widzami spory kawałek swojego świata. Poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się, z czego żyje. Teraz gwiazda zaskoczyła zdjęciem z synem, które zostało zrobione tuż po jego narodzinach.

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie po porodzie

Królowa życia co rusz opowiada o wielkiej i wyjątkowej więzi ze swoim synem Conanem. Teraz ma dla fanów nie lada gratkę. Dagmara pokazała w sieci, jak wyglądała tuż po porodzie, po powrocie ze szpitala do domu.

- 4-dniowy Conanek i ja. Bez sztucznych rzęs, permanentnego makijażu i kilograma szpachli. Ale za to z BARDZOOO wyskubanymi brwiami - czytamy we wpisie gwiazdy. 

Kim jest Conan Kaźmierski?

Conan Kaźmierski urodził się 7 lipca 2001 r.  W jednym z wywiadów Dagmara powiedziała, że zależy jej, aby jej syn dostał się na medycynę. Syn gwiazdy powiedział kiedyś z kolei, że chce zostać psychiatrą. Conan Kaźmierski interesuje się sportem. Z informacji zawartych na jego profilu Instagramie (który śledzi ponad 170 tys. osób) wynika, że mieszka na zmianę w Kłodzku i we Wrocławiu.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
61
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0