"Nie widzimy kategorii ludzi, którzy chcą zostać dostrzeżeni".
Program "Drugie życie mebli" w HGTV to produkcja, w której prowadzące udowadniają, że zmiana wystroju wnętrz wcale nie oznacza wielkich inwestycji i nowego wyposażenia. Renowacja mebli to zajęcie, które nie tylko odmieni nasze mieszkanie, ale także dostarczy wiele satysfakcji i świetnej zabawy.
TikTok to platforma, gdzie pojawiają się nowe trendy i inspiracje urodowe. Tym razem sieć podbija trick z użyciem folii aluminiowej. Według użytkowniczek skutecznie wygładza puszące się i elektryzujące włosy. Jak to działa? Sprawdź.
Latem rośliny mogą pięknie się rozwijać, ale do tego potrzebują odpowiedniego nawodnienia, zwłaszcza w upały. O tym, jak prawidłowo je podlewać, opowiedział Łukasz Skop w cyklu „Co z tego wyrośnie?”
Coraz więcej kobiet poszukuje alternatyw dla sukienek na wesele.
Świadomość społeczna dotycząca szkodliwości antyperspirantów i dezodorantów z aluminium wzrasta.
Co zrobić, by na urlopie niczego sobie nie odmawiać, ale przy okazji nie zbankrutować?
Niektóre z nich bawią, inne zaskakują.
Dr Tomasz Karauda w czasie pandemii podjął się pracy na oddziale COVID i, jak wspomina w cyklu Darii Pacańskiej "PO MĘSKU" w dziendobry.tvn.pl, to jeden z najcięższych etapów jego życia.
Posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej dotyczące podniesienia głównej, referencyjnej stopy procentowej odbyło się w czwartek 7 lipca. Jej członkowie zdecydowali o kolejnej podwyżce. Jak to wpłynie na raty kredytów?
W 495. odcinku "Milionerów" grę kontynuowała Barbara Kuklińska-Nowak. Następnie zastąpiła ją Edyta Stolarska. Nie lada wyzwaniem było dla niej pytanie za 10 tys. zł. Uczestnika nie miała pojęcia, z której polskiej komedii pochodzi słynny cytat. Musiała więc skorzystać z koła ratunkowego. Czy skorzystanie z podpowiedzi opłaciło się?
Kleszcz to mały, pasożytniczy pajęczak. Żywi się krwią i atakuje zarówno ludzi, jak i zwierzęta. Przenosi wiele groźnych chorób, które mogą zakończyć się nawet śmiercią. Jak w takim razie bronić się przed kleszczami? Czy opryski są dobrym pomysłem? Jak go usunąć?
Sprawdź, kogo nie dotyczą podwyżki.
Czym jest tzw. stresslaxing i skąd się bierze? Porozmawialiśmy o tym z dr. Mateuszem Grzesiakiem, psychologiem, wykładowcą oraz konsultantem.
Naukowcy z londyńskiego Queen Mary University sądzą, że owady są zdolne do odczuwania bólu.
W lipcu i sierpniu miejscowości nad Bałtykiem pękają w szwach. Turyści przyjeżdżają na urlop, by się zrelaksować i wypocząć, ale niestety, niektórym puszczają hamulce.
W programie "Mój gruby trener 2" instruktorzy fitness rezygnują ze zdrowego stylu życia i celowo przybierają na wadze. Jakie okażą się skutki tego eksperymentu?
Bielizna zużywa się szybciej, niż myślisz.
Zarejestrowane na przestrzeni lat zachowanie dwóch dziewczynek to prawdziwa kwintesencja siostrzanej miłości.
"Wszyscy musieli dostosować się do rytmu dnia bąbelka".
Obrońcy uważają, że proces był niesprawiedliwy.
"Mój partner został nazwany pedofilem".
Internauci nie kryli zdumienia.
Kim jest wybranek Meirivone?
Pokusa spędzenia choćby kilku dni na leżaku w nadmorskim kurorcie towarzyszy chyba większości czynnych zawodowo osób, jednak nie każdy decyduje się jej ulec. Tymczasem okazuje się, że odpoczynek od pracy może pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia, zwiększyć produktywność, a nawet przyczynić się do obniżenia prawdopodobieństwa zgonu. O licznych korzyściach płynących z urlopu przekonują eksperci.
Suknia ślubna uniemożliwiła jej swobodne wynurzenie się z wody.
Specjalista od dezynsekcji radzi, jak rozpoznać, czy w łóżku mamy nieproszonych gości, kiedy warto korzystać z okazji, gdy ktoś chce oddać kanapę za darmo oraz czym jest parazytoza urojeniowa.
Wycieranie twarzy i ciała szorstką tkaniną to wątpliwa przyjemność. Niestety nietrudno się na nią narazić. Ręczniki już po pierwszym praniu mogą stać się sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Co zrobić, by tego uniknąć?
Za rekordzistę zestawienia trzeba zapłacić 2,33 zł/kg więcej niż przed rokiem.
Wirus SARS COV-2 odcisnął swoje piętno nie tylko na tak oczywistych aspektach naszego życia, jak zdrowie, czy kontakty międzyludzkie, ale także na każdym elemencie naszej codzienności. Od wybuchu pandemii zmieniło się tak wiele. Często z trudem przypominamy sobie, jak funkcjonowaliśmy jeszcze dwa lata temu.