Znaki zodiaku

Jakie tajemnice skrywa horoskop Strzelca? Cechy znaku

Znaki zodiaku

Aktualizacja:
Znak zodiaku - strzelec
Fot: da-kuk / gettyimages.com

Strzelec jest znakiem osób urodzonych pomiędzy 23 listopada a 21 grudnia. Charakteryzuje ich silny temperament, żywiołowość i energiczność. Lubią przygody i długie podróże. Horoskop dla strzelca zawiera informacje na temat jego predyspozycji i upodobań. W prognozach na dziś, czy na jutro nie znajdziemy jednak odpowiedzi na nurtujące nas pytania – jakie są nasze wrodzone cechy, z jakim znakiem warto wchodzić w związki, jak będzie kształtować się nasza kariera? Dostarcza ich horoskop urodzeniowy, który jest znacznie bardziej precyzyjny niż dzienny, tygodniowy, a nawet roczny.

Zobacz też: Horoskop walentynkowy - Astrolog Merkurja dla zakochanych! >>>

Zachodni system astrologiczny opiera się na kalendarzu słonecznym. Tworząc prognozy, bierze się pod uwagę położenie planet w konkretnym okresie i ich wpływ na dany znak zodiaku. Horoskop codzienny dla strzelca powstaje dodatkowo w oparciu o informacje dotyczące wpływu poszczególnych ciał niebieskich względem znaku i samych siebie. Planetą, która w największym stopniu oddziałuje na strzelca jest Jowisz. Z tego powodu, znak zwykle cieszy się w życiu dużym powodzeniem, a horoskop dzienny i tygodniowy często wskazuje sytuacje, w których strzelec może odnieść spory sukces lub otrzymać lukratywną ofertę.

Zobacz też: O czym mówi nam horoskop dzienny dla koziorożca? >>>

Horoskop strzelca – charakterystyka znaku

Osoby spod tego znaku są stworzone do aktywnego życia, pozbawionego monotonii i rutyny. Wartością, która ma dla nich bardzo duże znaczenie jest wolność, z której pragną korzystać w każdej dziedzinie swojego życia. Horoskop przedstawia Strzelca jako osobę niezależną, skoncentrowaną na celu, która szczerze przedstawia swoje poglądy. Z tego powodu w horoskopie na dzisiaj niejednokrotnie pojawią się sytuacje, w których znak wejdzie w konflikt z innymi osobami. Ciemną stroną przesadnej szczerości jest brak taktu i zdolności dyplomacji. Zachowanie powierzonej tajemnicy może być dla Strzelca niezwykle trudne, pomimo tego, że horoskop dzienny ostrzega przed konsekwencjami takich działań. Dzięki swojej otwartości i poczuciu humoru łatwo nawiązuje kontakty, wobec przyjaciół zawsze zachowując się lojalnie.

Strzelec nie jest osobą, którą dręczą emocjonalne rozterki. Czasem bywa to łączone z brakiem zaangażowania i lekkodusznością, tymczasem znak ten po prostu lubi koncentrować się na sprawach, które przynoszą natychmiastowy efekt. Horoskop dzienny często przedstawia Strzelca jako urodzonego szczęściarza. W dużej mierze wynika to z jego optymistycznego nastawienia do życia i niezachwianej pogody ducha. Jeśli jego plany nie wypalają wtedy, kiedy by tego chciał, bez problemu przełoży je na jutro lub na kolejny dzień. W swoich poglądach jest zazwyczaj liberalny i szybko dostosowuje się do wszelkich zmian, które dzieją się w jego życiu. Nie patrzy w przeszłość, po wyciągnięciu wniosków godzi się z tym, co było. Aby lepiej zrozumieć wydarzenia, których obecnie doświadczamy, warto sprawdzić swój horoskop anielski . Znajdziemy w nim wskazówki dla Strzelca dotyczące jego życia oraz informacje o aniele, który obecnie się nim opiekuje.

Horoskop miłosny dla strzelca

W miłości, tak jak w całym swoim życiu, Strzelce bywają bardzo otwarte i energiczne. Nie interesują ich długie podchody, doceniają bezpośredniość i szczerość. Nawet jeśli są w związku, horoskop na ten tydzień może wskazywać szansę poznania nowej, ciekawej osoby. Dla strzelca flirt nie jest niczym złym. Lubi adorować obiekt swoich uczuć i zakochuje się niezwykle szybko. Z tego powodu zdarza się mu podejmować lekkomyślne decyzje. Małżeństwo kojarzy się Strzelcom z monotonią i nudą, z tego powodu decydują się na nie bardzo późno. Jeśli jednak padnie decyzja o ślubie, można mieć pewność, że związek będzie obfitować w niecodzienne przygody i spontaniczne wyjazdy. Horoskop miłosny ostrzega, że jeśli druga połówka będzie chciała za bardzo ograniczać swojego partnera, będzie to znak dla Strzelca , że należy ewakuować się z takiego związku.

Niezależnie czy jest to horoskop na październik , luty, czerwiec czy lipiec, nie spodziewajmy się, że Strzelec szybko zmieni swój styl życia. Druga strona będzie musiała zaakceptować taki stan rzeczy albo zdecydować się na odejście. Z tego względu najlepszym partnerem dla Strzelca będzie osoba posiadająca podobne nastawienie do życia, równie otwarta na nowe doświadczenia i żądna przygód, czyli na przykład drugi Strzelec. Dobrze rokuje również związek z Wagą, Lwem i Baranem. Horoskop miłosny, nie tylko ogólny, ale również tygodniowy , odradza wchodzenie w relacje z Panną, Koziorożcem i Bykiem. Niezależny i liberalny charakter Strzelca nie sprawdzi się w połączeniu z konserwatyzmem i domatorstwem innych znaków.

Poczucie humoru, ciekawość świata i oryginalność – oto cechy osoby, którą z pewnością zainteresuje się Strzelec. Ważne jest także zachowanie dystansu i nie ujawnianie swoich emocji na początku relacji.

Zobacz film: Na czym polega chiński horoskop partnerski?

Pozostałe wiadomości