Gwiazdy

Olga Bołądź o swojej roli w "Motywie": "Bardzo lubię postać, którą stworzyłam"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przed nami 6. odcinek „Motywu” - kryminalno-obyczajowego serialu, który można oglądać na antenie TVN. Powoli zbliżamy się do finału. W postać ambitnej, młodej policjantki Anety „Żylety” Batko wciela się Olga Bołądź. Czy aktorka ogląda siebie na ekranie?

Domowy czas z rodziną

Olga Bołądź spędza czas w domu z rodziną. Próbuje m.in. nowych makijaży, za sprawą swojego synka. Bruno wykonał jej make up, zdjęciem którego podzieliła się w sieci.

Bruno ma dużo swoich pasji. Bardzo się cieszę z faktu, że lubi, kiedy czytamy razem książki. Przeczytaliśmy pierwszy tom "Opowieści z Narnii" i jest mi strasznie miło, że on się nie może doczekać tego, co się wydarzy dalej

- mówi aktorka.

Olga z rodziną zaczyna już przygotowania do świąt.

Spróbowaliśmy i wczoraj zrobiliśmy pierwszą sałatkę warzywną. Wyszła super, wiemy, że będziemy ją robić na przyszły weekend

- opowiada w rozmowie z dzień Dobry TVN.

Żyleta w "Motywie"

Olgę Bołądź może teraz oglądać na antenie TVN w serialu "Motyw", w którym gra „Żyletę”. Ona sama nigdy nie ogląda siebie w telewizji.

Oglądam zawsze pierwsze screeningi i w kinie, jak jest pokaz pierwszych odcinków. Potem staram się nabrać do tego dystansu. Natomiast bardzo lubię postać, którą stworzyłam

- podkreśla aktorka. Korzystając z okazji, złożyła urodzinowe życzenia koledze z planu, Michałowi Czerneckiemu, czyli serialowemu komisarzowi Szulcowi. Przyłączamy się do tych życzeń!

„Motyw” - fabuła serialu

„Motyw” jest serialem kryminalnym TVN-u, w którym nie braknie kłamstwa, pozorów i miłosnego trójkąta. Uwikłana w niego jest trójka bohaterów: Luiza, Maks oraz „Czarna”.

10-odcinkowy serial rozgrywa się w Gdańsku. W jednej z tamtejszych restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest.

„Motyw” - obsada

Akcja rozgrywa się w teraźniejszości i w przeszłości, dlatego najważniejsze role wymagały podwójnej obsady. Znalazła się w niej plejada znanych nazwisk: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czarnecki, Andrzej Konopka Magdalena Walach, Olga Bołądź i Adam Ferency.

"Motyw" - gdzie można oglądać

Odcinki serialu pojawiają się w TVN we wtorki o godzinie 21.30. Serial można też oglądać na player.pl

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości