Gwiazdy

Projekt Zima w Zieleńcu. Z kim widzimy się na stoku? Jest już Anna Dereszowska!

Gwiazdy

W ostatni weekend stycznia wystartował Projekt Zima, co oznacza, że przez pięć kolejnych weekendów będziemy spotykać się w kurortach narciarskich na Dolnym Śląsku. Akcje rozpoczęliśmy w Zieleńcu, gdzie gościła z nami Anna Dereszowska. Jak spędziła ten czas?

Anna Dereszowska w Zieleńcu

Pogoda w górach sprzyja fanom sportu i rekreacji. Na stokach tłumy chętnych czekają w kolejkach po wypożyczenie nart i desek. Wśród zapalonych narciarzy nie zabrakło również gwiazd. Dziś była z nami Anna Dereszowska, która, choć jeszcze nie ma ferii, postanowiła wyrwać się na krótki weekendowy wypad do Zieleńca. Jak spędza wolny czas?

Przyjechałam na weekend do Zieleńca, łącząc pożyteczne z przyjemnym. Jestem tutaj troszkę w pracy, ale jednocześnie robię na stoku zakupy. Mam do kupienia kozaki i korzystam z tego, że w tej chwili są wyprzedaże i w sklepie internetowym nie zważając na to, gdzie jestem, jaka jest godzina, mogę sobie zrobić zakupy

– powiedziała Anna.

Jak przyznała aktorka, należy ona do leniwych osób, które nie lubią chodzić po sklepach. Zdecydowanie łatwiejszym i szybszym sposobem są zakupy internetowe. Ania stara się jednak tak dobierać swoją garderobę, aby była nie tylko modna, ale również praktyczna i wygodna.

Oczywiście dzielę się też swoją garderobą. To w czym już nie chodzę, a takich rzeczy każdy z nas ma bardzo dużo

– dodała.

Rodzinny wypad na narty

Anna przyznała, że w ferie zimowe planuje wraz z dziećmi wybrać się na dłuższy wypad na narty. Zarówno jej córka, jak i syn próbują swoich sił na stoku.

Tutaj się troszkę rozgrzejemy, a wyjeżdżamy na ferie zimowe do Włoch na całe dwa tygodnie

- poinformowała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości